אחרי כל הסיבובים מאוד מבולבל ולא יודע מה לקנות... נפוליאון או ברויל קינג?

הפורום בתחום גרילים (פחים, גז וכו'), כל מה שקשור לבישול "על האש".
idonoach
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

rel1 כתב:טוב, אז למי שמעניין אותו, קיבלתי כחמש עשרה תגובות ממשווקים של ברויל קינג ונפוליאון גם בארה"ב, גם בקנדה, גם בבריטניה וגם בישראל. שאלתי מספר שאלות לגבי כמה דגמים שביניהם אני מתלבט של ברויל קינג ונפוליאון כדי לנסות ולקבל חוות דעת מאנשי מקצוע. הסיבה שפניתי למשווקים בכמה מדינות היתה לנסות לנטרל עניינים של העדפה למותג מסויים בשל תמחור עדיף של היבואן/משווק באותה מדינה. לשמחתי התוצאות היו די עקביות ולכן כנראה מהימנות. אסכם בכמה מילים מה נאמר לי על כל אחד מהדגמים עליהם שאלתי. מדגיש כי השאלות כוונו למוצרים שהוסבר שימוקמו במרפסת של בנין מגורים:
1. ברויל קינג מסדרת BARON - מוצר שמיוצר בארה"ב, מעוצב בצורה מודרנית יותר מהסדרות האחרות, פחות מומלץ בגלל שהחומרים מהם עשוייה התיבה כנראה משמרים פחות חום ופחות עמידים לאורך זמן. בנוסף, המוצר גם עמוק יחסית ולכן שטח הצלייה פחות נוח לשימוש. מצד שני נוח מאוד להובלה ושימוש בגינות בהן הריצוף אינו מפולס וסלול בגלל גלגלים טובים.
2. ברויל קינג מסדרת MONARCH - בעקרון מדובר על "האח הקטן" של סדרת ה-SIGNET. הומלץ למי שמחפש פתרון קטן יותר פיזית ו"סוס עבודה". הועדף ע"י רוב המשווקים על פני ה-BARON מדגמי סדרה 300 מבחינת ביצועים.
3. ברויל קינג מסדרת SIGNET - לא היה אחד שלא המליץ בחום על המוצר הזה. אומרים שמדובר על סוס עבודה, על מוצר מנצח, איכותי ביותר מבחינת איכות החומרים והיכולת לשמור על חום בגלל שימוש באלומיניום מלא ולא בציפויי פורצלן למיניהם ועמיד לאורך שנים. המינוס היחיד של המוצר הוא למי שלא אוהב את העיצוב שלו.
4. נפוליאון TRIUMPH 410 - רוב המשווקים המליצו לא לרכוש את המוצר פשוט כיון שהוא מוצר סיני... נאמר באופן חד משמעי שלא מדובר על מוצר שעומד בקו אחד עם יתר המוצרים של נפוליאון שהם מוצרים מעולים ואיכותיים. הטיעונים היו בעיקר לאיכות החומרים והגימור שלא עומדים באותה רמה של יתר הדגמים של נפוליאון וגם לא באיכות של ברויל קינג ועל כך שכנראה לא יחזיק מעמד לאורך שנים. ההמלצה היתה שאם רוצים כבר נפוליאון ללכת על סדרות גבוהות יותר. במחיר של המוצר הזה, לא היה אחד שהמליץ עליו, כולל משווקים בארץ.
5. נפוליאון ROGUE 425 - המלצות טובות, כשהשאלה היתה אם יש לי את הרצון להשקיע יותר בשביל המוצר הזה שלא יתן מבחינת ביצועים שום דבר שהברויל קינג מהדגמים השונים לא יתן. איכות חומרים טובה מאוד, עיצוב מוצלח מאוד. כיון שמדובר על מוצר יחסית חדש לא היה נסיון רב איתו, אבל הנחת העבודה היתה שמדובר במוצר מוצלח וכאן נכנס לתמונה ענין המחיר והוא סובייקטיבי. בנוסף, היו כמה ביקורות שטענו שדגם זה קצת חלש ביחס לגרילים אחרים של נפוליאון ומבחינת רוב המשווקים, זו סדרת הכניסה לעולם של נפוליאון ולא ה-TRIUMPH שמבחינתם הוא לא נפוליאון אמיתי...
מקווה שזה עזר למישהו. אני לא בעל ענין כזה או אחר בשום חברה. פשוט היה לי חשוב לעשות קצת שיעורי בית.
חשוב לי לציין עם זאת שמבחינת רמת השירות שקיבלתי בביקורים גם אצל כרמל דיירקט וגם אצל אמישראגז הכל היה מאוד חיובי וכולם מאוד שירותיים ונחמדים ומאוד סבלניים (במיוחד החבר'ה בכרמל דיירקט).
...
אם כך שהמונארך 320 הוא מוצר מנצח למרפסת בטווח המחירים שלו (2600 ש"ח)

לי יש מרפסת 12 מ"ר והרגיש לי הסיגנט הוא מאסיבי מדי בשבילה

·

idonoach
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אגב ממליץ לבדוק טוב האם יש משטח השומנים הוא נשלף...

היום אני יודע להגיד שזה פיצ'ר חשוב מאוד שחבל שבאצלי אין

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 162 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

יצא לך להתרשם גם מההצעות של החברות השונות בטווחים היותר עליונים של המחירים? משהו ברמה של הנפוליאון פרסטיג' פרו?

rel1 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

טרם קניתי. מקווה שיקרה בימים הקרובים. לא התעניינתי בדגמים שלא הזכרתי בפוסטים שלי אבל הסדרות הגבוהות של נפוליאון זוכות לביקורות מצויינות בקרב כל מי ששאלתי אותו. אם היה לי תקציב גבוה יותר, כנראה שלא היה לי ספק והייתי הולך על נפוליאון מסדרה גבוהה (בעיקר כי וובר מתומחר בצורה לא הגיונית בארץ).

whom
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

חייב להגיד

נושא שלא נקרא #20 

הדלקת אותי על הBroil King.
לפני כן לא שקלתי אותם בכלל והתלבטתי בין הפוליאון לגרנד הול לוובר.
אבל הייצור בארה"ב / קנדה והביקורות שנחשפתי אליהן מאז שקראתי את הפוסט שלך ממש גורמים לי לשקול את הסיגנט 340
תודה על הסקירה

dudis
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 100 פעמים
קיבל תודות: 122 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

@rel1 לפי מה שכתבת על TRIUMPH 410 של נפוליאון ,מזל שהיבואן נותן אחריות לכל החיים על המנגל ו 10 שנים על המבערים .

embedded
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

בשעה טובה קיבלתי את הסיגנט 320, יש טיפים לחניכת המנגל ולניקוי?

תודה!

rel1 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #23 

גם אני הלכתי על הסיגנט 320 בסוף. מצטרף לשאלות ומוסיף:
1. איך כדאי למנוע טפטוף שומן או איך הכי קל לנקות? האם לשים נייר אלומיניום או להשתמש בקעריות וכד'?
2. טיפים איך לחמם ואיך להכין סטייקים, קבבים, נקניקיות וחזה עוף יתקבלו בברכה (זמנים, טמפרטורות וכד').
תודה.

lightning
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

מומלץ לפזר על מגש השומנים חול. יותר טוב מנייר אלומיניום.
לגבי ניקוי - אני אישית מדליק את המגל על עוצמה גבוהה עם נייר אלומיניום על הרשת וסוגר לכמה דקות תחת השגחה.
לאחר מכן מגרד את כל השומן השרוף עם שפכטל ומברשת פלדה.
במקומות נוספים משתמש במסיר שומנים וברזלית.
לסיום ספריי נירוסטה מבחוץ. (המנגל שלי כולו נירוסטה...)

udi_dor
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #25 

תתחדשו! מברוק לשניכם!

גם אני התלבטתי בין ה- 410 וה- GT, והפוסט הזה לוקח אותי לבחירה שלכם.
תוכלו לשתף היכן קניתם, רמת השירות באותה חנות ומחירים?

תודה!

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

תתחדשו

העיקר הדיאטה :D

embedded
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

השאלה היותר חשובה, איך מכינים סטייק במנגל כזה?
לכמה לחמם את המנגל? לכמה זמן?

במנגל הישן כבר עברתי את תהליך הלמידה....

Bit85
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #28 

האם מישהו קנה את ה-monrach 320 ומרוצה מהביצועים? האם הוא עובד טוב גם לצלייה במכסה פתוח? לפי הביקורות הוא מעולה בבישול לאורך זמן עם מכסה סגור בגלל המכסה שלו.

Talishi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #29 

@rel1
·על איזה דגם בסוף הלכת?
מאוד מעניין אותי לשמוע

rel1 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #30 

הייתי בדילמה הזו גם כן. יש שרשור שלם על ההתלבטויות וכו'. בשורה התחתונה: קניתי את הברויל קינג סיגנט 320 ואני מרוצה מאוד. ממליץ בחום.

שלח תגובה

חזור אל “גריל וצליה”