ביקורת מתקין אלקטרוניקס פרו NU8000

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #61 

@eliork87
·
תראה, הם נותנים לך התקנה חינם, אבל גובים 600 שקל על המתקן.
תבדוק כמה יעלה לך לקנות לבד את המתקן, תוסיף 150-200 שקל על התקנה (במידה ואתה לא הולך להתקין לבד), ותראה מה יותר משתלם כלכלית...

eliork87
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #62 

mdk_25 כתב:@eliork87
·
תראה, הם נותנים לך התקנה חינם, אבל גובים 600 שקל על המתקן.
תבדוק כמה יעלה לך לקנות לבד את המתקן, תוסיף 150-200 שקל על התקנה (במידה ואתה לא הולך להתקין לבד), ותראה מה יותר משתלם כלכלית...
...
·זהו שהתקנה שלהם זה 250 שקלים. זה לפחות היו מוכנים לומר לי. אבל אם אני מביא מתקן ומתקין בעצמי, הם לא מוכנים לשים עליו את הטלויזיה, אלא רק אם הם גם מתקינים בעצמם את המתקן. שוקל אם לומר להם פשוט להרכיב את הטלויזיה בלי מתקן, אלא על השידה, לבדוק אותה שהכל עובד כמו שהם עושים, ושאני פשוט אחרי זה אתקין את המתקן שאקנה ב150-200.

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #63 

@eliork87
·
סליחה???
מה זה עניינם מתי ואיך תתלה טלויזיה על הקיר?!
ואם עוד חודשיים תרצה לתלות אותה על הקיר, מה אתה צריך להתקשר לקבל מהם אישור?
אין דבר כזה!
הם רק מוציאים את הטלויזיה מהקופסא ומוודאים שהיא עובדת. בזאת נגמרת האחריות שלהם.
אתה יכול יום אחרי כבר בעצמך לתלות על הקיר.
ממש לא צריך להודיע להם או לבקש מהם רשות...

eliork87
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #64 

mdk_25 כתב:@eliork87
·
סליחה???
מה זה עניינם מתי ואיך תתלה טלויזיה על הקיר?!
ואם עוד חודשיים תרצה לתלות אותה על הקיר, מה אתה צריך להתקשר לקבל מהם אישור?
אין דבר כזה!
הם רק מוציאים את הטלויזיה מהקופסא ומוודאים שהיא עובדת. בזאת נגמרת האחריות שלהם.
אתה יכול יום אחרי כבר בעצמך לתלות על הקיר.
ממש לא צריך להודיע להם או לבקש מהם רשות...
...
·לא הבנת אותי. נאמר לי ובמידה ומגיע טכנאי וכבר יש מתקן על הקיר, הם לא מוכנים להרכיב את הטלויזיה על מתקן שלא שלהם. מה אני עושה אחרי שהטכנאי הולך ברור שזה לא עניינם.
ההתלבטות של מה כדאי לעשות היא כיוון שמדובר בבית הוריי ולא אצלי בבית.

tzadka11
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #65 

@eliork87
·אני ביקשתי להתקין על מתקן שהיה מחובר לקיר ולא הייתה עם זה בעיה, ניסו אבל לא היה מתאים. פירקו והתקינו את שלהם.

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

נושא שלא נקרא #66 

תגידו באמת... לא נמאסה לכם החפירה ?
לתלות על הקיר ?
לבקש להניח על מזנון ?
לבקש שיתקינו על מתקן קיים ?
מוכנים להתקין ? לא מוכנים להתקין ?

כמה שאלות קיטבג אפשר לשאול לאורך 5 דפי שרשור מחורבנים ?

אתם לא מבינים שכל עסק ההתקנה חינם, מתקן והובלה נועד רק כדי לודא שהמסך אכן הגיע אליכם תקין ושלם ?
הם מכסים את העלות של המתקן (שעולה כמה עשרות שקלים בודדים), ההתקנה וההובלה (שגם כך תמיד בחינם) בזה שהם דוחפים לכם מתקן "משודרג"
בעלות של מאות רבות של שקלים (כשבפועל מחירו שליש או אף פחות).
על הדרך "משדרגים" אותכם באחריות מורחבת בעלות של עוד מאות שקלים.

אף אחד לא מפסיד שם כסף, אלא עושה על רובכם סיבוב שמכסה את כל העלויות שלהם ומשאיר גם רווח נאה.
אבל הכל בסדר, זה המודל העסקי שלהם.
מי שמתאים לו שישתף פעולה.

מי שלא, שיבקש שיניחו לו את הטלויזיה על מזנון באמצעות המעמד המקורי, יפעילו ויודאו שהכל תקין ושילכו ולא יחזרו יותר !
עשר דקות אחרי, תתלו אותה על התקרה, אם זה מה שחלמתם לעשות עם המכשיר החדש שלכם כל החיים...
נערך לאחרונה על ידי Arie10 ב 07/12/2018 11:13, נערך פעם 1 בסך הכל.

משהפרפר
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #67 

@eliork87
·איני יכול לומר לך "עשה כמוני", כי איני מכיר אותך ואת יכולותיך.
אני בקשתי מהמתקין שיניח לי את המסך על הרגל המקורית שמגיעה איתו ויסתלק מביתי מיד כשיסיים.
הוא כדרכו, השכיב את המסך על הקרטון (ואז עדיין לא הייתי מודע לנזק שהדבר עלול לגרום לעולמי עד)...
רגע אחרי שהתעופף, התקנתי על הקיר זרוע ברקן מסוג 3400LW ובעזרת חבר, תלינו את המסך על הזרוע.
הזרוע עלתה לי במבצע בלק פריידיי 160 ש"ח וההתקנה עלי.
היום, המחיר עלה "קצת", והנה לך:

http://store.dailysale.co.il/%D7%A4%D7% ... 7%95%D7%A8

יתרונה של הזרוע הזו, הוא שהיא יכולה לתת תנועה עד 90 מעלות עם מסך 55 אינטש. במסך 65 זה לא ממש ילך, אבל הסחה סבירה אתה תקבל. בטוח ששווה לשלם 180 ש"ח ואפילו להזמין מתקין עצמאי שייקח עוד כ-200 ש"ח, מאשר לבקש מהמתקין של א"פ, שיתקין לך זרוע ב-900 ש"ח, זרוע שהיא פחות או יותר שוות ביצועים ל-3400L.
אתה יכול כמובן להסתפק גם בזרוע 3400 (ללא L), שהיא קצרה יותר. גם היא תאפשר לך הסחה לצדדים אבל פחות. עבור זרוע דומה, תשלם כמובן גם מחיר נמוך יותר למתקין של א"פ. לשיקולך...

oz007
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #68 

מדוע השכבת המסך על הקרטון עלולה ליצר נזק למסך ?
וחייב לשאול מה אתם עושים שמנסים לתקוע לכם את המגן ברקים, הם תמיד מאיימים שבלעדיו אחריות לא שווה או משהו כזה....

משהפרפר
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #69 

@oz007
·1. הטלוויזיות של היום הן דקיקות והמסך והתאורה עלולים לקבל עיוות עקב ההשענה על שני פסי הקרטון לכל אורך המסך במרכזו.
רבות נכתב על זה ואיני מעוניין לחזור על שנכתב.
2. ולגבי ה"תקיעות"? תגיד לו "לא תודה. אם ייכנס ברק, אקבל את הגזירה כגזירה משמיים". [ואם הוא יתעקש,, תקע לו נפיחה בתמורה לתקיעותיו]. יום אחרי זה (או יום לפני) תכין לך מגן כזה, שאותו תרכוש בשביעית מחיר. ממילא, לא בכל מצב מגן הברקים "יציל" את המכשיר, ואם המכשיר ייפגע מברק, אף חברה לא תכיר בתקלה כתקלה הכלולה במסגרת האחריות. בכל תעודת אחריות קיים סעיף הפוטר את נותן השירות מנזק של כוח עליון. אז מה זה משנה איזה מגן תשים? ברגע שהברק יחדור, יכולות המגן מוגבלות בכל מקרה.
מה שכן, תשתדל להשיג מגן שיגן גם מפני נחשולי מתח ומגן שיש לו השהייה של 3 דקות.
ודרך אגב... פעם ידעתי שהטכנאים מרבים למכור את המגן של Q TRADE והישגתי 2 כאלה במחיר "טוב". כשהטכנאי בא והסתכל על השקע, הוא ראה שיש לי מגן שכזה, והוא החזיר את המגן שהביא עמו לתיק...

oz007
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #70 

משהפרפר כתב:@oz007
·1. הטלוויזיות של היום הן דקיקות והמסך והתאורה עלולים לקבל עיוות עקב ההשענה על שני פסי הקרטון לכל אורך המסך במרכזו.
...
אז מה לעשות במקום ? מה לומר למתקינים ?

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #71 

@oz007
·
תכין משטח עבודה גדול מכוסה בשמיכה, ותבקש ממנו שירכיב את הטלויזיה עליו כפי רשום בהוראות ההרכבה.
כשהוא יתחיל להתווכח איתך שהוא עושה 100 כאלה ביום ואתה לא מבין כלום - תתעקש איתו, שבכל זאת יעשה כפי שאתה מבקש!

oz007
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #72 

mdk_25 כתב:@oz007
·
תכין משטח עבודה גדול מכוסה בשמיכה, ותבקש ממנו שירכיב את הטלויזיה עליו כפי רשום בהוראות ההרכבה.
כשהוא יתחיל להתווכח איתך שהוא עושה 100 כאלה ביום ואתה לא מבין כלום - תתעקש איתו, שבכל זאת יעשה כפי שאתה מבקש!
...
הוראות הרכבה ? יש כמה דרכים להרכיב ?
עוד דבר עד שאני אספיק להסתכל הטלוויזיה כבר תיהיה תלויה ?
הם באמת מקשיבים לך ומסתכלים בהוראות ? ועוד דבר האוירה אחר כך לא מתעכרת והמתקין ניהיה מגעיל ?
·

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #73 

@oz007
·
1. לא הבנתי את השאלה. יש הוראות כמו לכל דבר. כמו לרהיטים מאיקאה.
2. לכן חשוב להיות פרואקטיביים.
3. בגלל זה אתה צריך להתעקש איתם.
ומה אתה מעדיף, מרכיבים שאוהבים אותך או טלויזיה מורכבת כמו שצריך?

ZenZen
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #74 

tzadka11 כתב:@ZenZen
·אני הכנתי שולחן, שמיכה ומברג חשמלי עדין במקום המברגות המטורפות שהם משתמשים בהם לברגי הטלוויזיה.
לא עזר לי כלום, הסברתי להם איך אני רוצה שהתהליך יתבצע ולא ממש ספרו אותי למרות שהייתי די נחוש... בזמן שדיברתי עם אחד מהם השני כבר התחיל להרים מהקרטון ואז השני עזר לו להניח את הטלוויזיה עליו.

מעצבן בהתחשב שאני זה ששילמתי על הכל וצריך לחיות עם הטלוויזיה בבית.
...
·מבין אותך.. זה מעצבן ממש!
אבל אני לא יכול להגיד שאני מופתע...

בסופו של דבר נראה לי זה מסתכם במידת הנחישות שלך... תמיד אפשר לעשות בלאגן, לעצור אותם, להתעקש, להעיף אותם מהבית... כמובן שלרוב אנשים לא רוצים להגיע למצב הזה.. (אני גם ניסיתי להיות הכי נחמד איתם וביקשתי יפה, לא רציתי לריב איתם)

בסופו של יום - הכל עבר בשלום? הטלוויזיה בסדר? הכי חשוב.. תשכח מהעצבים ותהנה מהטלוויזיה!

ZenZen
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #75 

Arie10 כתב:תגידו באמת... לא נמאסה לכם החפירה ?
לתלות על הקיר ?
לבקש להניח על מזנון ?
לבקש שיתקינו על מתקן קיים ?
מוכנים להתקין ? לא מוכנים להתקין ?

כמה שאלות קיטבג אפשר לשאול לאורך 5 דפי שרשור מחורבנים ?

אתם לא מבינים שכל עסק ההתקנה חינם, מתקן והובלה נועד רק כדי לודא שהמסך אכן הגיע אליכם תקין ושלם ?
הם מכסים את העלות של המתקן (שעולה כמה עשרות שקלים בודדים), ההתקנה וההובלה (שגם כך תמיד בחינם) בזה שהם דוחפים לכם מתקן "משודרג"
בעלות של מאות רבות של שקלים (כשבפועל מחירו שליש או אף פחות).
על הדרך "משדרגים" אותכם באחריות מורחבת בעלות של עוד מאות שקלים.

אף אחד לא מפסיד שם כסף, אלא עושה על רובכם סיבוב שמכסה את כל העלויות שלהם ומשאיר גם רווח נאה.
אבל הכל בסדר, זה המודל העסקי שלהם.
מי שמתאים לו שישתף פעולה.

מי שלא, שיבקש שיניחו לו את הטלויזיה על מזנון באמצעות המעמד המקורי, יפעילו ויודאו שהכל תקין ושילכו ולא יחזרו יותר !
עשר דקות אחרי, תתלו אותה על התקרה, אם זה מה שחלמתם לעשות עם המכשיר החדש שלכם כל החיים...
...
·צודק 100%!
אני הייתי מתקין/טכנאי של טלוויזיות בעברי הרחוק... המטרה של המתקין שבא אליכם הבייתה היא אחת ויחידה - למכור לכם דברים! מגן ברקים, כבל "איכותי", מתקן זרוע... מה לא... שם הכסף שלהם, לא בהתקנה עצמה.

הבעיה היא, כפי שרשם אחד המגיבים, שהם לא מוכנים להשאיר את המתקן במידה והם לא מתקינים אותו (חייבים לצלם את הטלוויזיה מותקנת - להזדכות על המתקן). אבל בכל מקרה, אפשר גם לקנות לבד את המתקן הפשוט בעלות זניחה ובכל זאת להתקין לבד.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”