מעשה במחמם מגבות

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
Shasoosh
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

@Shtirlitz
·יכול להיות שנשאל כבר. למה לשלם 4000 שקל למוצר שאפשר להזמין מאמזון כלשהו בסביבות ה 400 שקל?
אמנם מצאתי רק לגובה אבל חיפשתי ממש ברפרוף.

Shtirlitz (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 351 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

shasoosh :
לכאורה זה פשוט, אבל לא, חרשתי על זה, באמת.
מוצרים סיניים הם מוצרים סיניים. תמיד יש בעלי אקספרס ב100 דולר + 80 דולר משלוח.
כל המוצרים האמריקאיים הם מן הסתם 120 וולט. לא עוזר.
רוב מוצרים האירופיים הם תואמים לחימום קיטור/מים שיש בכל בית, אבל לא בישראל. יותר מזה, יש מוצרים משולבים, אבל הם דורשים סיקולציה של מים במערכת סגורה. גם לא עוזר.
אם אתה מוצא את מה שחיפשתי (nordholm eder דגם רחב במתח 230 וולט) במחיר משלוח סביר לארץ (עוד מחסום גלובלי), מפרגן לך.
התחלתי את חיי מאפס ולקח לי שנים להגיע לשום דבר

Evil-u
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 110 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

Shtirlitz כתב:רציתי, אין. זה דגם מקורי של nordholm ולא מיובא לארץ, לפחות זה מה שהבחור אמר. לא ממש סומך על מילה שלו.

כתוספת עדכנית, אורן (המוכר) ביום שהחלפתי בין המחממים, מאוד רצה שאקפוץ לחנות לקחת חדש ולהחזיר את הישן. אהבתי את האופטימיות שלו...
אתמול התקשרתי ומסתבר שרק עכשיו הוא (!) הזמין את המחמם החדש. פשוט לא מבין אותו, אם הוא רצה לפני שבוע שאבוא להחליף, איך זה שהמחמם רק עכשיו הוזמן?
...
·תגיד לו שלהזמין מאמזון גם אתה יודע.

gmb
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 69 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

Shtirlitz כתב:אתמול התקשרתי ומסתבר שרק עכשיו הוא (!) הזמין את המחמם החדש. פשוט לא מבין אותו, אם הוא רצה לפני שבוע שאבוא להחליף, איך זה שהמחמם רק עכשיו הוזמן?
...
·

איך רק עכשיו הוא הזמין לך..
אני אגיד לך איך, הוא ציפה ורצה שאתה תחזיר לו את הישן, הוא יתרץ איכשהו את העובדה שהחדש לא הגיע עדיין, ולבנתיים הכל אצלו כולל הכסף שלך, ואתה תחכה עד שתקבל את החדש אלוהים-יודע-מתי

Shtirlitz (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 351 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

GMB, את זה כבר הבנתי מזמן. אבל בעל עסק שבכוח מנסה לאבד לקוחות לעד, אני עד עכשיו לא מצליח להבין.
התחלתי את חיי מאפס ולקח לי שנים להגיע לשום דבר

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”