מחפש לרכוש מכונת ECM SYNCHRONIKA l או profitec pro 700 v2

מכונות קפה, מטחנות, קליה ואביזרים
sbenyo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #136 

sbenyo כתב:נעם_Noam
רק להעמיד דברים על דיוקם. אתה מתאר את הקרם כאילו אתה משתמש בה כבר הרבה זמן. לפי מה שאני מבין אתה עדיין בשלב רכישה, אז כל דיעה על המכונה או הגימור לעומת מכונה אחרת הוא לא באמת מבוסס, למרות שאין לי ספק שזאת מכונה ברמה גבוהה. בנוסף אם אני מבין נכון הדגם שיש לו profiling ושמירה זה הדגם שעולה 11,500 ולא ברמת המחירים של המכונות האחרות.

אם כבר משווים אז מה ההבדל בין הקרם ל-Profitec? שתיהן אותו מחיר. מי אמר שזה יותר טוב? בשני המקרים הקניה היא בארץ עם אחריות ושירות. אישית אין לי שום בעיה אבל צריך לתת לאנשים להחליט בצורה שיוויונית, שיעשו שיעורי בית ויקחו את המכונה שהם באמת רוצים לעצמם. זה לא סוד שאני פה בשביל הסינקרוניקה שאין עוררין על רמת הגימור שלה ויש לה אופציה profiling גם אם זה לא ברמת הקרם היקרה.

אני רק מנסה לתת לאנשים איזון ושיחליטו בצורה הכי טובה מה מתאים להם. אגב אין לי שום דבר נגד הקרם, יכול להיות שזאת המכונה הכי טובה מכל האופציות. יכול להיות שאני בעצמי אשתכנע למרות שלא הצלחתי לראות שום דבר שאין במכונות האחרות אלא אם אני משקיע בדגם היקר שזה כבר סיפור אחר לגמרי.

אני לא מנסה לפתוח פה וויכוח, אז אין צורך להגיב. אין לי שום איטרס לא לכאן ולא לכאן. אני גם לא פתחתי את השירשור הזה, אני רק מנסה לעזור לקדם עניינים כי ראיתי שיש התעניינות. אישית אני גם לא בלחץ להחליף מכונה בכל מחיר. השקעה במכונה כזאת צריכה להיעשות בלב שלם ולטווח ארוך. גם זה לא יקרה הפעם, אני מאמין שתהיה הזדמנות אחרת בקרוב.

בכל מקרה אפשר לעזור לאנשים עם מידע ומחירים אבל צריך לתת להם לקבל החלטה בצורה הוגנת. גם ככה יש מצב שבסופו של דבר לא תהיה קבוצה לא לכאן ולא לכאן ואף אחד לא יהנה מזה. מבחינתי אם כולם יחליטו ללכת על הקרם ותהיה קבוצה לזה, זה גם טוב (כראה לא בשבילי בשלב הזה אלא אם אני אחליט להשקיע בדגם היקר).
...
·

kobbi
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 223 פעמים
קיבל תודות: 377 פעמים

נושא שלא נקרא #137 

בהתייחס למחירים ולרמת הגימור זאת דעתי כבעלים של הסינכרוניקה(בפעם שניה ברציפות) אל מול אקספובר.

ברמת מחיר של 8500 היתי לוקח את הפרופיטק אלא אם כן יש ברשותי עוד 1000 ואז היתי לוקח את הסינכרוניקה אין מה לעשות רמת הבניה והאיבזור טובים יותר.
בטח לא את האקספובר.

אבל אם היתי רוצה להתנסות בפרופילים היתי שם 11500 ולוקח את האקספובר היקרה שכן אין לה מתחרים במחיר לדגם זה.
מגבל הזרימה הידני להבנתי לא מספיק טוב, צץ עם הרבה רעש סביבו ודעך די מהר. עוד לא ראיתי חליטה מדהימה איתו ביוטיוב.

Clockwork_Orange
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 66 פעמים

נושא שלא נקרא #138 

סליחה שאני נדחף שוב בקשר ל-Bianca, אבל אני יודע שיש כמה מתעניינים שמגיבים פה:

פניתי שוב ל-Elektros בנושא, ועכשיו אני מתחרט שלא עשיתי את זה הרבה לפני, ג'יאני אמר לי שיש להם כבר backorder של 10 הזמנות, כאשר האחרונות שבהן הן לסוף יולי.

אני אישית הזמנתי כי לא מצאתי אלטרנטיבה זולה יותר למכונה, אחרי מע"מ ועמלות זה ייצא לדעתי לפחות 1000 ש"ח פחות מ-Bella Barista שיחדשו את המלאי במהלך יולי.

אז מי שסבלני ומעוניין, מוזמן לפנות אליהם ישירות והם ישלחו לכם לינק לפייפאל, יוצא 1880 יורו כולל משלוח, לפני מע"מ ועמלות כמובן.

boazj
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 91 פעמים

נושא שלא נקרא #139 

kobbi כתב:בהתייחס למחירים ולרמת הגימור זאת דעתי כבעלים של הסינכרוניקה(בפעם שניה ברציפות) אל מול אקספובר.

...
·
מבין את מה שאתה אומר.
נשמע לי הגיוני.

אבל מסקרנות.... מה פתאום פעמיים סינכרוניקה?
(זה אתה זה...שמכר והתחרט וקנה שוב ?)
אימון אישי/קואצינג, טיפול, הנחיית קבוצות וסדנאות.
פריצות דרך בתחום האישי והכלכלי,חיבור ליעוד.
וגם מוזיקה, אופני הרים, קפה, מערכות סטראו, יוגה, ריצה ועוד כאן: https://asimonim.ravpage.co.il/BOAZJ

kobbi
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 223 פעמים
קיבל תודות: 377 פעמים

נושא שלא נקרא #140 

boazj כתב:
...
...
·
מבין את מה שאתה אומר.
נשמע לי הגיוני.

אבל מסקרנות.... מה פתאום פעמיים סינכרוניקה?
(זה אתה זה...שמכר והתחרט וקנה שוב ?)
...
·
זה אני שמכר כי חשב שיקנה משהו אחר ולאחר בדיקה של הרבה מכונות לא היתי מוכן להתפשר ולרכוש משהו אחר, (רציתי מנוף) אבל פרופיטק 800, ובזרה מנוף נפסלו על רמת גימור.
אז קניתי שוב סינכרוניקה

נעם_Noam
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #141 

sbenyo כתב:נעם_Noam
רק להעמיד דברים על דיוקם. אתה מתאר את הקרם כאילו אתה משתמש בה כבר הרבה זמן. לפי מה שאני מבין אתה עדיין בשלב רכישה' אז כל דיעה על המכונה או הגימור לעומת מכונה אחרת הוא לא באמת מבוסס, למרות שאין לי ספק שזאת מכונה ברמה גבוהה. בנוסף אם אני מבין נכון הדגם שיש לו profiling ושמירה זה הדגם שעולה 11,500 ולא ברמת המחירים של המכונות האחרות.
אם כבר משווים אז מה ההבדל בין הקרם ל-Profitec? שתיהן אותו מחיר. מי אמר שזה יותר טוב? בשני המקרים הקניה היא בארץ עם אחריות ושירות. אישית אין לי שום בעיה אבל צריך לתת לאנשים להחליט בצורה שיוויונית, שיעשו שיעורי בית ויקחו את המכונה שהם באמת רוצים לעצמם. זה לא סוד שאני פה בשביל הסינקרוניקה שאין עוררין על רמת הגימור שלה ויש לה אופציה profiling גם אם זה לא ברמת הקרם היקרה.

אני רק מנסה לתת לאנשים איזון ושיחליטו בצורה הכי טובה מה מתאים להם. אגב אין לי שום דבר נגד הקרם, יכול להיות שזאת המכונה הכי טובה מכל האופציות. יכול להיות שאני בעצמי אשתכנע למרות שלא הצלחתי לראות שום דבר שאין במכונות האחרות אלא אם אני משקיע בדגם היקר שזה כבר סיפור אחר לגמרי.

אני לא מנסה לפתוח פה וויכוח, אז אין צורך להגיב. אין לי שום איטרסים לא לכאן ולא לכאן. אני גם לא פתחתי את השירשור הזה, אני רק מנסה לעזור לקדם עניינים כי ראיתי שיש התעניינות. אישית אני גם לא בלחץ להחליף מכונה בכל מחיר. השקעה במכונה כזאת צריכה להיעשות בלב שלם ולטווח ארוך. גם זה לא יקרה הפעם, אני מאמין שתהיה הזדמנות אחרת בקרוב.

בכל מקרה אפשר לעזור לאנשים עם מידע ומחירים אבל צריך לתת להם לקבל החלטה בצורה הוגנת. גם ככה יש מצב שבסופו של דבר לא תהיה קבוצה לא לכאן ולא לכאן ואף אחד לא יהנה מזה. מבחינתי אם כולם יחליטו ללכת על הקרם ותהיה קבוצה לזה, זה גם טוב (כראה לא בשבילי בשלב הזה אלא אם אני אחליט להשקיע בדגם היקר).

היי. קודם כל אקדים ואומר שאני לא מרגיש בנסיון לפתוח ויכוח, אבל עדיין אשמח להגיב לדבריך. אני לא מרגיש שמשהו מדבריי היה מוטה או ניסה לשכנע פה מישהו. הכל שיוויוני לגמרי. פניתי לקפה רות לגביי תמחור עבורי ושאלתי לגבי הדגם השני רק כנסיון לעזור פה בשרשור. אין לי עניין אישית בו וב-8500 אני לא יודע מה עדיף בו על הפרופיטק כי לא עשיתי את ההשוואה ואני לא מנסה לשכנע אף אחד. אם זה מעניין מישהו הוא יכול להשוות ולהחליט בעצמו.
נתתי את דעתי רק כתגובה לשאלה שעלתה פה. אני ללא ספק רק בשלבי רכישה ויתרה מכך אני לא בטוח בכלל שאקנה בסוף. יצא לי להתנסות בקרם וואן והיא מצאה חן בעיניי מאוד. ירדתי מהרעיון כי אני עדיין חדש בעולם הזה. רכשתי מכונת מחליף חום לפני פחות משנה וזה הרגיש לי שאני רץ מהר מדי.
השרשור הנחמד הזה הצית בי את החשק מחדש אז אני שוקל שוב, זה הכל.
גם אני לא פתחתי את השרשור ואין לי שום אינטרסים. אם אתה או מישהו פה קיבל הרגשה אחרת אז קבלו את התנצלותי. הכוונות היו טובות.

בהתייחסות לנקודה שהעלית, מה צפויה להיות העלות של סינקרוניקה בתוספת flow control? אני מעוניין להבין את ההפרש בין האופציה הזו לבין הדגם היקר של הקרם וואן שאני דיברתי עליו (שבהנחה שיהיו לפחות חמישה מתעניינים ויהיה אפשר לקבל מחיר של 11000 בדיוק).
...
·

נעם_Noam
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #142 

@נעם_Noam
קבלו ביטול על ההודעה הזו. כתבתי חלק מההודעה הקודמת שלי שוב כי חשבתי שהיא נמחקה. מסתבר שהיא נכנסה למשבצת של הציטוט. כנראה שלא השתמשתי בפונקציית הציטוט בצורה נכונה.

sbenyo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #143 

לא צריך לסבך את זה יותר מדי. אני חושב שצריך לתת לאנשים את הזמן לקבל החלטה.

הנתונים ברורים. 500 שקל הבדל לכאן או לכאן זה לא העניין. בסופו של דבר במחירים האלה כל אחד צריך לבחור את המכונה שהוא הכי רוצה או מוכן לקחת בהתאם למחיר ולמה שהוא צריך. גם עניין ה-profiling כן או לא מוצה.

חשוב להבין שזה הכל או כלום, או שיש קבוצה אחידה לכיוון הקרם או קבוצה לכיוון ה-ECM, Profitec (או שיש מספיק לשתיהן?) או שלא. אגב, אני לא בטוח שיש מספיק אנשים בעניין כי כמה שרצו כבר מצאו חלופות.

זה הזמן של כל אחד שחושב על זה ברצינות לקבל את ההחלטה שלו (או להחליט שלא להחליט). רק אם יהיו מספיק שיקבלו החלטה ברורה נוכל להתקדם, ולא חשוב לאן. המטרה לקבל את המכונה שרוצים במחיר טוב.

אם יש למישהו שאלה ספציפית לגבי כל אחת מהאופציות, נשמח לנסות לענות, כדי לעזור לקבל החלטה.

אסף_ב
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #144 

Clockwork_Orange כתב:סליחה שאני נדחף שוב בקשר ל-Bianca, אבל אני יודע שיש כמה מתעניינים שמגיבים פה:

פניתי שוב ל-Elektros בנושא, ועכשיו אני מתחרט שלא עשיתי את זה הרבה לפני, ג'יאני אמר לי שיש להם כבר backorder של 10 הזמנות, כאשר האחרונות שבהן הן לסוף יולי.

אני אישית הזמנתי כי לא מצאתי אלטרנטיבה זולה יותר למכונה, אחרי מע"מ ועמלות זה ייצא לדעתי לפחות 1000 ש"ח פחות מ-Bella Barista שיחדשו את המלאי במהלך יולי.

אז מי שסבלני ומעוניין, מוזמן לפנות אליהם ישירות והם ישלחו לכם לינק לפייפאל, יוצא 1880 יורו כולל משלוח, לפני מע"מ ועמלות כמובן.
...
יכול לשלוח לי פרטים ליצירת קשר?

Clockwork_Orange
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #145 

@אסף_ב
·
פשוט תשלח להם מייל ותגיד שאתה מעוניין לעשות pre order לישראל, הוא ייצור לך לינק עם עלות המשלוח.
[email protected]

noam
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 54 פעמים

נושא שלא נקרא #146 

@Clockwork_Orange
·

מה היתרונות שיש ל bianca? למה העדפת אותה?

Clockwork_Orange
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #147 

@noam
·

מהרגע שהחלטתי שאני מחפש מכונת דוד כפול, התחלתי לחפור על הנושא, והגעתי למסקנה שאם אני באמת רוצה להרגיש הבדל בשדרוג, ולקבל קצת יותר חופש פעולה, כדאי לחפש מכונה שמאפשרת Flow Profiling.

אחרי שנתקלתי בביקורות של ג'ים שולמן ודייב קורבי על ה-Bianca, בנוסף לכמות העצומה של הדיונים והמידע שיש עליה, השתכנעתי שמדובר במכונה שלא יורדת ברמה שלה ממכונות מקבילות של מותגים "ממוסדים" יותר (ממליץ לעבור על הביקורת של דייב, בייחוד על ה-internals).

אם נסכם בכמה נקודות:

- ביקורות מאוד חיוביות
- הרבה "משתמשים", מה שעוזר להבין אם יש בעיות אמינות בולטות
- האופציה הכי זולה לקטגוריה הזו
- אופציה יחסית קטנה לקטגוריה זו, עבור לפחות זה משמעותי
- מראה חיצוני

אוטולולה
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

ומה לגבי הביינקה בארץ

נושא שלא נקרא #148 

מי שהוא מתכוון לייבא אותה בקרוב?
גם אני מעדיפה את הביאנקה, בעיקר בגלל מידותיה אבל חשוב לי לקנות בארץ. חוששת להתעסק עם הניירת הכרוכה בהזמנה מחול. וכן חשוב לי התמיכה של נותני השירות כאן למקרה של תקלות.
יעל.

Clockwork_Orange
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

Re: ומה לגבי הביינקה בארץ

נושא שלא נקרא #149 

@אוטולולה
·

לא שווה לקנות את הביאנקה בארץ, היא עולה 12k, שזה כמובן מוגזם ברמות.

אגב, לא נתקלתי בהתעסקות של ניירת ברכישות קודמות שלי, חברת השילוח (במקרה הזה UPS אני חושב) מספקת קישור לתשלום המע"מ ועמלת שחרור.

אסף_ב
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #150 

Hi Asaf,

The latest news from Lelit is not good, the demand from all over the world for this coffee machine is huge and the production is very limited
They can't give a precise delivery date but it will surely be after the month of July
For this reason, having no certainties, we cannot accept pre-orders

I'm sorry

Best regards
Gianni

בשורות רעות למי שמחכה למכונה

שלח תגובה

חזור אל “לוח מכונות ומוצרי קפה”