עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

השוואת קולים - Gene Cafe vs Quest M3

מאת: כפיר שבו, נמרוד גיסיס ומוטי רדומסקי
26/05/2011 - 07:00


הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: רקע על ה- Gene Cafe CBR-101a >

 
 
 

 

הקדמה

ה-Gene Cafe CBR-101a הוא כנראה קולה הקפה הכי נפוץ בפורום שלנו. למרות היותו מכשיר לא זול (מחיר רשמי של קרוב ל-3000 ש"ח אך ניתן להשיגו במחיר של כ-2000 ש"ח) הוא ביסס את מעמדו בפורום בפרט ובארץ בכלל. הסיבה העיקרית לכך שהוא נפוץ כ"כ היא העובדה שהוא הקולה היחיד שנמכר באופן סדיר בחנויות השונות. במקביל לו נמכר גם החביתוש, אך הוא אינו מהווה אלטרנטיבה אמיתית היות והוא קולה ידני שמצריך עבודה ומאמץ רב מצד המפעיל.

במקביל ל-Gene, ניתן למצוא קולים אחרים אצל חלק מחברי הפורום, רובם ככולם יובאו מחו"ל או נרכשו בארץ בעבר, כך שאף אחד מהם אינו ניתן לרכישה באופן מסודר, בימים אלו.

אחד הקולים המסקרנים ביותר שהפציעו בחודשים האחרונים אל הפורומים בחו"ל, ולאחר מכן גם אל הפורום שלנו, הוא ה-Quest M3. מדובר בקולה מיצור טייוואני, שנבנה כרפליקה מוקטנת של קולה מסחרי.

ה-Gene וה-Quest מייצגים תפיסות עולם הפוכות לחלוטין. בעוד שה-Gene הוא קולה אוטומטי לחלוטין, בשיטת "שגר ושכח", הרי שה-Quest הוא קולה ידני, המאפשר (ודורש) כיוונים ידניים של כל אלמנט המשתתף בתהליך הקליה.

החלטנו להפגש, כפיר ומוטי המנוסים עם ה-Gene ונמרוד המנוסה עם ה-Quest, כדי לקלות ביחד קפה בשני הקולים. המטרה היא לבחון את תהליך הקליה וכמובן לטעום האם יש הבדל מהותי בין שני הקולים.


הקדמה  המאמר המלא עמוד הבא: רקע על ה- Gene Cafe CBR-101a >


נושאים מקושרים

HTCafe
HTCafe


תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTCafe


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTCafe:
ציוד והכנת קפה: מדריך נבוכים חלק 1
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht