עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 תחום הקפה בתערוכת Israfood 2012

25/11/2012 - 15:00 
 
 

ראשית, חשוב לציין כי תערוכת Israfood לא מיועדת לקהל הרחב אלא לעל מי שבתעשיית המזון, החל מייצור ואריזות מזון וכלה בנותני שירותים, מסעדות, קייטרינג ואירוח. בתערוכה ניתן לראות ציוד תעשייתי כמו גם יבואנים של ציוד ומוצרים.

תחום הקפה, קיבל נוכחות קטנה מידי לחשיבותו בתעשיה והרי מספר טעימות בתמונות:

אינטרפרק - La Cimbali

מיד בכניסה, כיאה לחברה כמו ניגא שף ואינטרפרק, יבואני La Cimbali לישראל, החברה הציגה את ספינת הדגל של החברה, מכונת שלושה ראשים עם 3 דוודים, עם כיוון טמפרטורה לכל ראש וכיוון פרופילי לחץ לכל ראש.

רועי בלישטיין, מחברת אינטרפרק מסביר ומדגים את המכונה:
עלית קפה

חברת עלית, הציגה פתרונות קפה לשוק המוסדי (משרדים).


חברת י.פפר יבואנית Jura

רועי פפר, עומד בגאווה ליד המכונות מבית Jura אשר בינהן, חדי העין יבחינו ב-ENA Micro 1, מכונה אוטומאטית חדשה לעשיית אספרסו בלבד ומגיעה עם מקציף כד בנפרד, מכונה אשר אמורה להתחרות במכונות הקפסולות (ברמת הקונספט) אולם, עובדת, כמובן, עם פולים טריים.Quickcafe - יבואני caffe gioia ומכונות sgl

איתן בן-אברהם, מחברת Quickcafe, הציגו את הקפה האיטלקי אותו הם מייבאים מבית Caffe Gioia, בית קליה עם 60 שנות ניסיון ליד סלרנו בדרום איטליה.
פתרונות הקפה אותו הציג כולל תערובות מיובאות כמו גם קפסולות תואמות לוואצה פוינט ופודים.כמו כן הוצגה מכונת פודים לשימוש ביתי כמו גם למשרדים. היתרון בפודים הוא העלות הנמוכה יחסית יחד עם נוחות וניקיון של קפסולה, אבל זה לא הכל, היתרון הכי משמעותי, הוא שלהבדיל מקפסולות, בהן אין תאימות בין היצרנים השונים, פודים הוא סטנדרט עולמי, וכל יצרני המכונות והקפה תואמים.
לדיון בנושא: תחום הקפה בתערוכת Israfood 2012


עוד מ: MartinHSabag
תגיות


דרגת קושי: 1
בהקשר זה

 עוד על HTCafe


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTCafe:
ציוד והכנת קפה: מדריך נבוכים חלק 1
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht