דואר ישראל - על סף קריסה?

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #496 

אז מבקר המדינה צריך להעיר על זה. זה בטח לא מצדיק לבטל אותו לגמרי. חוצמזה - התביעה הייצוגית הזו מראה שכן.

liorp
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #497 

אתמול לראשונה יצא לי לאסוף חבילה שלא מסניף דואר, אלא ממרכז חלוקה שהיה ב.. פיצוצייה ליד הבית.

היה משעשע, הרגשתי כמו במערכון של ארץ נהדרת.
ובאמת היו מאחורי הפיצוחים לא מעט חבילות מאסוס, כמו במערכון.
"זו לא פיצוציה, זו אסוסיה!" :D

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: nunatak
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #498 

התייעלות בדואר ישראל!
קיבלתי היום לא פחות מ3 מכתבים רשומים ישר לתיבת הדואר, לא הייתי צריך להיות בבית כדי לחתום לדוור ואפילו לא ללכת לסניף.

שירות מעולה
:twisted:

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #499 

Nunatak כתב:התייעלות בדואר ישראל!
קיבלתי היום לא פחות מ3 מכתבים רשומים ישר לתיבת הדואר, לא הייתי צריך להיות בבית כדי לחתום לדוור ואפילו לא ללכת לסניף.

שירות מעולה
:twisted:
...
ואני אחרי חודש עדיין לא קיבלתי את החבילה מההודעות הקודמות, על אף שדברתי איתם כבר מספר פעמים.
ממש שירות מעולה :lol:

liorp
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #500 

היא עדיין בבאר שבע?!

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #501 

liorp כתב:היא עדיין בבאר שבע?!
...
הלוואי ולפחות הייתי יודע איפה היא. לפי הסטטוס במעקב משלוחים היא עדיין שם, אבל כבר חודש לוקחים ממני פרטים כל פעם שאני מתקשר ואומרים "זה בטיפול", "תגיע אליך עם שליח", "העברתי הודעה לטיפול דחוף" ועוד כל מני הבטחות ללא כיסוי.

הקרנף
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 50 פעמים

נושא שלא נקרא #502 

שבוע שעבר הלכתי לדואר לקחת 2 חבילות ללא מספר מעקב (בתקופה הזאת, בגלל עודף הזמנות מעדיף ללכת רק כשמצטברות כמה חבילות). יש כמה חבילות שאני מחכה להם ככה שלא היה ברור לי איזה חבילה מדובר.
משום מה, לאחרונה החבילות שלי מגיעות לסניף של שופרסל ולא לדואר, אבל התור שם קצר אם בכלל אז עד היום לא ממש היה אכפת לי.

חבילה אחת נמצאה די מהר והשנייה לא ממש. הייתה חבילה שניחשתי שהיא שלי בגלל האריזה שלה (מאתר נאותיקה ארה"ב) שהייתה דומה לאריזה שהזמנתי וידעתי שיש מצב שהגיעה, אבל הנציגה של שופרסל אמרה שזה לא המספר הנכון.
כשהיא מצאה את החבילה עם המספר מדף, התברר שהיא לא הייתה שלי. אמרתי לה להסתכל על החבילה שחשבתי והיא באמת הייתה שלי.

חוץ מזה, כל החבילות הקטנות שהזמנתי מנובמבר שאמורות להיכנס לתיבת דואר הביתית לא הגיעו.
מדובר בעיקר על חבילות בעלות נמוכה של דולר+, אבל מבאס לחכות כל כך הרבה זמן ואם לא יגיעו לפתוח בתביעה על סכומים כאלו.
הגיעו כל החבילות עם מספר מעקב, חלקן אפילו די מהר, יש עוד כמה בלי מספר מעקב, אבל מטריד אותי שמעכשיו והלאה אני אצטרך להזמין חבילות רק עם מספר מעקב כדי להבטיח שהחבילות יגיעו...

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #503 

הקרנף כתב:הגיעו כל החבילות עם מספר מעקב, חלקן אפילו די מהר, יש עוד כמה בלי מספר מעקב, אבל מטריד אותי שמעכשיו והלאה אני אצטרך להזמין חבילות רק עם מספר מעקב כדי להבטיח שהחבילות יגיעו...
...
זה שיש לך מספר מעקב אמור להעניק לך שקט נפשי, לא להטריד אותך. אבל כמו במקרה שלי לעיל, אפילו עם מספר מעקב וחבילה שהגיעה מסין לארץ תוך 5 ימים, אף אחד לא מבטיח שדואר ישראל ברשלנותו לא יאבד אותה, ישלח אותה לעיר אחרת וכיוצא בזה.

Itsik_G
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #504 

הקרנף כתב:(בתקופה הזאת, בגלל עודף הזמנות מעדיף ללכת רק כשמצטברות כמה חבילות).
...
·
לדעתי זו טעות. כל פריט שמגיע גש ותיקח, אחרת לך תדע לאן הוא ייעלם.

freesoul28
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 34 פעמים

נושא שלא נקרא #505 

Itsik_G כתב:
...
...
·
לדעתי זו טעות. כל פריט שמגיע גש ותיקח, אחרת לך תדע לאן הוא ייעלם.
...
ידוע לאן זה יעלם, למכירה הפומבית של דואר ישראל :)

הקרנף
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 50 פעמים

נושא שלא נקרא #506 

@Lee

מטריד להזמין חבילה עם מספר מעקב מ2 סיבות:
1. עולה עוד כמה גרושים, בחבילות ממש קטנות זה יכול לעלות יותר מהעלות המקורית ואפילו תוספת של 10% היא משמעותית.
2. חבילה עם מספר מעקב כמעט אף פעם לא מגיעה לתיבה. צריך ללכת ולקחת אותה.

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #507 

הקרנף כתב:@Lee

מטריד להזמין חבילה עם מספר מעקב מ2 סיבות:
1. עולה עוד כמה גרושים, בחבילות ממש קטנות זה יכול לעלות יותר מהעלות המקורית ואפילו תוספת של 10% היא משמעותית.
2. חבילה עם מספר מעקב כמעט אף פעם לא מגיעה לתיבה. צריך ללכת ולקחת אותה.
...
1. נכון, זה עולה בד"כ עוד דולר, דולר וקצת. לכן בחבילות מגירבסט אני מצרף תמיד מספר מוצרים קטנים כדי שישתלם. הפעם היחידה שהזמנתי ללא מספר מעקב היתה כשעלות ההזמנה היתה 14 ש"ח בסה"כ (ואלקרו לכבלים), ועלות המשלוח עם מעקב היתה כ-4 ש"ח. כמובן שעד עכשיו אותה חבילה לא הגיעה אלי ואין דרך לבדוק היכן היא נמצאת (בלי קשר לחבילה מההודעות הקודמות שלי, שהדואר שלח לבאר שבע, אבל בזכות מספר המעקב יכולתי לפחות לדעת שהגיעה לארץ והיכן היא נמצאת).

2. לא תמיד. להפתעתי קרה כבר מספר פעמים שראיתי במעקב החבילות, שחבילה בדיוק הגיעה לארץ. למחרת ציפיתי ל-sms שיודיע לי שהיא הגיעה למכולת באיזור שלי, ובמקום זה התקשר הדוור ואמר שהוא למטה ויש לו חבילה בשבילי. הפעם האחרונה היתה אתמול עם כרטיס זכרון מגירבסט. כך שקורה שיש הפתעות, אבל אין לי מושג לפי איזו חוקיות זה עובד.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #508 

2. לפי הדוור. היו לי דברים שהשאירו פתק על חבילות של 50 גרם וכאלו שלקחו חבילה של חצי קילו. זה שהוא מתקשר אליך זה בכלל בונוס.

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #509 

ag43 כתב:2. לפי הדוור. היו לי דברים שהשאירו פתק על חבילות של 50 גרם וכאלו שלקחו חבילה של חצי קילו. זה שהוא מתקשר אליך זה בכלל בונוס.
...
כמו שרשמתי, גם לי אין מושג לפי איזו חוקיות זה עובד :wink:

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #510 

ag43 כתב:
...
נמחק. הודעה כפולה.