פתיחת חשבון Paypal אמריקאי לצורך רכישה

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
שם מלא: איתי פולק
נתן תודות: 825 פעמים
קיבל תודות: 878 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

מוזר, לי יש חשבון פייפאל אמריקאי עם כתובת של SHIPITO או של BUY2USA
כרטיס אשראי ישראלי לחלוטין ללא בעייה.
כולל רכישה שביצעתי למיטב זכרוני בEBAY.

MisterMe (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

jtk כתב:
...
...
לא ראיתי אפשרות כזו בחשבון PP ישראלי. אגב, הבעיה היא לא רק השהיה, אלא עמלה שאתה משלם.
...
זה גם מה שאני חיפשתי אבל לא קיים לי בחשבון הישראלי שליחת כסף ללא העמלה כמו שהיה פעם

אגב קיבלתי בפייפל הישראלי שלי את ההודעה הבאה מסתבר ביום פתיחת החשבון

Dear ------ -------r ,

We've noticed that you've recently completed a credit card cash advance which we don't allow with our service, as clarified under the 'Restricted Activities' found in Section 9 of our User Agreement.

Please note that if you participate in a restricted activity while using our service, we may temporarily or permanently suspend your account. We may also hold or delay a

jtk
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 454 פעמים
קיבל תודות: 533 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

credit card cash advance? מה זה, חיוב בכרטיס כשלא היתה לך יתרה בחשבון הבנק המקושר?

satih
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

Itay_Pollak כתב:מוזר, לי יש חשבון פייפאל אמריקאי עם כתובת של SHIPITO או של BUY2USA
כרטיס אשראי ישראלי לחלוטין ללא בעייה.
כולל רכישה שביצעתי למיטב זכרוני בEBAY.
...
·
רק אתה יודע מה יש לך בדיוק, אבל אנחש שחשבון שלך ישראלי עם אחד מכתובות למשלוח אמריקאית. חשבון אמריקאי אמיתי מחייב חשבון בנק בארה"ב, מס' SSN וכו'

לכל מי שאומר שמזמין עם חשבון ישראלי וכתובת אמריקאית בחשבון או בכרטיס אשראי לא ניסה להזמין מחנויות שבאמת דורשות חשבון אמריקאי (ebay ו-newegg לא ברשימה). הן לא רבות אבל דורשות באמת חשבון אמריקאי פרופר וחלקן אפילו עוקבות אחרי כתובות משלוח כדי לתחזק רשימה שחורה של פורוורדים, הכל חלק ממאמץ לסגור את מחירי ארה"ב מקונים בינלאומיים.

MisterMe (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

החשבון הישראלי מקושר לאשראי ישראל
העברתי 10$ ממנו לאמריקאי ושראיתי שהם תופסים כסף ולוקחים עמלה עשיתי החזרה של כסף לחשבון הישראלי במלואו כולל העמלה
ביצעתי את הפעולה פעמיים

satih
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

פייפאל אוסר על פתיחת חשבון מארץ שאתה לא גר בה, כל חשבון יעבוד עד בדיקת אימות שם ידרשו מסמכים מוכיחים בין היתר כתובת מגורים. חשבון לקניות קטנות (סדר גודל 10$) יכול להחזיק הרבה זמן ללא אימות אם לא לעשות טעויות גסות שמגלות את המיקום האמיתי.

במקרה שלך במקרה הגרוע יחסמו את שתי החשבונות, אבל אני מאמין שאו שיחסמו רק את האמריקאי או שיתנו לשתיהם להתקיים כל עוד הפעילות בו תהיה נמוכה. את הכסף כך או אחרת יחזירו, אולי עם השהייה, פייפאל לא באמת גונב כסף מבעלי חשבונות אמיתיים ואם תהיה בעיה אפשר לפנות לחברת אשראי
MisterMe כתב:זה גם מה שאני חיפשתי אבל לא קיים לי בחשבון הישראלי שליחת כסף ללא העמלה כמו שהיה פעם
...
·
חסמו את זה לחשבונות ישראליים לפני שנים

deepspace
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 62 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

אני פתחתי את שלי בלי שום VPN. לא הייתה שום התנגדות מצידם.
גם באיביי הם יודעים שאני לא מתגורר במדינות שאני רשום בם ככתובת ראשית, וזה לא אכפת להם בכלל.

בנוגע להתראה שקיבלת:

These are examples of transactions that trigger the notice you received:

Using Virtual Terminal (VT) or PayPal Here to add funds to your account with your own credit card.

Using your credit card to send a personal payment to another PayPal account and that account holder sends the payment back to you, so you are able to withdraw.

Using your account to send credit card payments to another account you own or have access to withdraw or use the funds (e.g. spouse.)
satih כתב:
...
...
·
חסמו את זה לחשבונות ישראליים לפני שנים
...
בלי עמלה אף פעם לא היה לחשבונות זרים כמו ישראל, רק למבחר מדינות מצומצם מאוד זה היה אפשרי.
אבל, כן, האופציה הזו הוסרה עם שינוי הממשק האחרון.
חוץ מעניין העמלה זה היה מציין שאין מחוייבות מצד המקבל בביצוע פעולה כלשהי תמורת הכסף שהתקבל.
אני פתחתי את החשבון האמריקאי במטרה לקבל כסף מאמריקה ללא עמלה בהעברות כספים.

Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
שם מלא: איתי פולק
נתן תודות: 825 פעמים
קיבל תודות: 878 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

אני רכשתי בחשבון הזה באיזה 200$ (במכה אחת) לא יודע על מה מדובר.

deepspace
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 62 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

מה רכשת?
את מה שהוא ניסה לרכוש?
אם כן, באיזה כרטיס אשראי ישראלי אתה משתמש?

rotman24
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 66 פעמים
קיבל תודות: 57 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

כמה דרכים ששמעתי עליהן , לא ניסיתי אף אחת מהן עדיין.

קודם כל שמעתי שאפשר להוסיף כתובת אמריקאית כלשהי (לא באמת חשוב איזו) לכ.אשראי הישראלי שלך (אמריקן אקספרס למשל) - חבר שלי משלם ככה לספוטיפיי.

שירות נוסף שאני לא בקיא בעמלות שלו וכו' זה entropay.

אם מישהו מגלה תובנות חדשות , אשמח אם ישתף.
תודה.

osh78
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 183 פעמים

אחת החנויות היא uniqlo

נושא שלא נקרא #26 

satih כתב:
...
...
·
רק אתה יודע מה יש לך בדיוק, אבל אנחש שחשבון שלך ישראלי עם אחד מכתובות למשלוח אמריקאית. חשבון אמריקאי אמיתי מחייב חשבון בנק בארה"ב, מס' SSN וכו'

לכל מי שאומר שמזמין עם חשבון ישראלי וכתובת אמריקאית בחשבון או בכרטיס אשראי לא ניסה להזמין מחנויות שבאמת דורשות חשבון אמריקאי (ebay ו-newegg לא ברשימה). הן לא רבות אבל דורשות באמת חשבון אמריקאי פרופר וחלקן אפילו עוקבות אחרי כתובות משלוח כדי לתחזק רשימה שחורה של פורוורדים, הכל חלק ממאמץ לסגור את מחירי ארה"ב מקונים בינלאומיים.
...
·

ניסיתי להזמין מהחנות בארה"ב לחברת שילוח, בפעם הראשונה ביטלו לי את ההזמנה, התקשרתי אליהם ואמרו לי שישלחו חד פעמית אבל יותר לא ישלחו. בפעם השנייה כבר לא יכולתי לשלוח (כנראה שכתובת הפורוורדר היתה לא מוכרת להם בפעם הראשונה ואז הכניסו
אותה לרשימה השחורה). בסוף הזמנתי דרך "קונים עבורך" אצל פורוורדר אמריקאי ושילמתי 10% עמלה.

אגב, זה קיים בכל אתרי היוניקלו, ניסיתי להזמין דרך האתר הגרמני והם מחייבים כרטיס אשראי עם כתובת חיוב גרמנית.

לא ברור לי למה, הרי אין להם חנויות ברוב העולם...

Bright_Star
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

חשבון פרימיום

נושא שלא נקרא #27 

האם בנתיים נמצאה דרך לקנות מינוי?

rotman24
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 66 פעמים
קיבל תודות: 57 פעמים

Re: חשבון פרימיום

נושא שלא נקרא #28 

Bright_Star כתב:האם בנתיים נמצאה דרך לקנות מינוי?
...
אכן ,
אז הוספתי כתובת אמריקאית לכרטיס האשראי - מתבצע טלפונית מול המוקד , במקרה שלי הוספתי כתובת אמיתית של דודה שלי בארה"ב אבל אני יודע (מחברים) שאפשר להוסיף איזו כתובת שרוצים.

השלב הבא היה לפתוח חשבון פייפל נוסף , אמריקאי שבו הכתובת הראשית היא הכתובת שהוספתי לכ.האשראי ולהוסיף אליו את כרטיס האשראי.

ואז רכשתי ספוטיפיי והכל עבד פיקס.

הבעיה העקרית עם התהליך הזה היא שלא ניתן לשייך את אותו האשראי ליותר מחשבון פייפל אחד , לכן בחשבון הפייפל האמיתי שלי אני לא יכול יותר להשתמש באשראי שאיתו אני משלם לספוטיפיי.
מבחינתי זה לא סוף העולם

roys72
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0

Re: פתיחת חשבון Paypal אמריקאי לצורך רכישה

נושא שלא נקרא #29 

@MisterMe

שלום רב,

רציתי לדעת האם הסתדרת עם פתיחת חשבון פייפאל אמריקאי ואם הצלחת להירשם לחשבון הפרימיום של ספוטיפיי?

בתודה מראש,
רועי
054-7650282
[email protected]

roys72
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0

Re: חשבון פרימיום

נושא שלא נקרא #30 

@rotman24
·
שלום רב,

רציתי לדעת איך הצלחת לפתוח חשבון פייפאל אמריקאי?
הם הרי מבקשים ssn ולא מספיק שתהיה כתובת אמריקאית, לא?

גם אני מעוניין להירשם לחשבון הפרימיום של ספוטיפיי

בתודה מראש,
רועי
054-7650282
[email protected]

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”