בעלי הייסנס M7000 נא להיכנס

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
lior777 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

בעלי הייסנס M7000 נא להיכנס

נושא שלא נקרא #1 

חברים

אני לפני סגירה על 50M7000

האם למסך יש עדיין בעיות ? HDR תקין?

קראתי שלמסך יש רק HDR8 ולא HDR10 - במה זה מתבטא?

אם לא אלך על סוני בתוספת קטנה
נערך לאחרונה על ידי lior777 ב 07/02/2017 19:28, נערך 3 פעמים בסך הכל.

elayasu
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #2 

מצטרף לדיון בדיוק קיבלתי עדכון שה 50 אינץ של הייסנס M7000 חזר במלאי מוגבל
אני ממש על סף קניה הדבר היחיד שאותי מטריד זה שאני רואה פה פוסטים מלפני חצי שנה ויותר על עידכון HDR או על חוסר עידכון HDR בM7000
יש פיתרון לזה ? אם לא אזמין את ה סמסונג KU7000

loki2d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 44 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

@elayasu

יש ברשותי 55M7000. המסך מצויין והאיכות תמונה מעולה אבל יש שני בעיות עיקריות מבחינתי :

1. לא ניתן לשלוט על גודל הכתוביות ומיקומן בעת ניגון קבצי וידאו דרך ה-USB.
2. לא ניתן לזהות שמופעל מצב HDR כאשר מנגנים קבצי HDR. בהתאם לכך , אין אופציה לדעת אם ה-HDR באמת פועל ...ניסיתי לנגן מספר סרטים שעל הנייר הם HDR ואיכות התמונה לפי דעתי לא הייתה מה שהיא אמורה להיות ולא ניתן להבין אם הבעייה היא בסרטים או בטלוויזיה. לעומת זאת , ניגנתי מספר קבצי הדגמה של 4K HDR והתמונה הייתה מהממת. אבל שוב פעם - לא ניתן לדעת שה-HDR באמת פועל.

בהתכתבות עם מנהל המוצר בהייסנס הבנתי שהם לא מתכוונים לעדכן את התוכנה כדי ששני הבעיות הללו יפתרו. אולי רק אם אנשים נוספים יכתבו להם בפייסבוק ובאימייל זה יעזור להפעיל עליהם לחץ.

elayasu
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #4 

האם שינית לגרסא של מדינה אחרת ע"מ שהHDR יעבוד ? (בין אם לא ידוע בפועל אם עובד אלא רק את האפשרות שהוא יעבוד)
אין לי רצון להתעסק עם שינוי גרסאות ופריצות וכו בא לי להוציא מהקופסא להדליק וזהו

Acejin
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

באיזה חנות אפשר לקנות את הטלויזיה בגודל הזה (50 אינץ')?

תודה מראש!

loki2d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #6 

elayasu כתב:האם שינית לגרסא של מדינה אחרת ע"מ שהHDR יעבוד ? (בין אם לא ידוע בפועל אם עובד אלא רק את האפשרות שהוא יעבוד)
אין לי רצון להתעסק עם שינוי גרסאות ופריצות וכו בא לי להוציא מהקופסא להדליק וזהו
...
·הבנתי שבגרסה הבריטית אכן יש מצב HDR אבל אני אישית לא מתכוון להחליף לגרסה זו מפני שאני משתמש בעידן + והבנתי שבגרסה הבריטית הוא לא יעבוד.

elayasu
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #7 

בקיצר רהיט יפה שיודע לשדר חדשות ערוץ 2

loki2d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #8 

לא הייתי אומר את זה. הטלוויזיה עצמה בנויה כמו שצריך ואיכות התמונה מעולה כשיש מקור איכותי (במיוחד ב-4K). המחיר אטרקטיבי בהשוואה לטלוויזיות ממותגות אחרות והאחריות היא ל-3 שנים בהשוואה לטלוויזיות מדבקה. עם זאת , שני הבעיות שהעליתי הן מהותיות למדי. לבעיה הראשונה מצאתי פתרון עם סטרימינג של וידאו מהמחשב דרך PLEX. עם זאת , אני מבין שלחלק מהאנשים פתרון זה לא יהיה ישים. בשל הבעייה הראשונה אני נמנע מלהמליץ על הטלוויזיה לקרוב משפחתי שמחפש טלוויזיה חדשה שכן היא קריטית לו.

NBMH
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 65 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

elayasu כתב:בקיצר רהיט יפה שיודע לשדר חדשות ערוץ 2
...
איך הצלחת להגיע למסקנה הזאת שזה מה שהטלויזיה הזו שווה?

יצא עדכון שתומך ב HDR ובנוסף תומך ב 4K ביוטיוב לפני כמה חודשים.
לי אישית יש בעיות לקבל תמונה ממכשירים תומכי HDR אבל יכול להיות שאצלי הבעיה היא בכבלים(הטלויזיה תלויה על הקיר, הכבלים מאותו הסוג אז אין לי אפשרות לבדוק כבלים אחרים).
ממה שאני יודע יש פה הרבה אנשים שהכל בסדר אצלהם עם העדכון.. פשוט תריצו חיפוש על M7000 ותמצאו לפחות 50 דיונים.
לא חושב שבגלל שאי אפשר להקטין כתוביות אז לא הולכים על טלויזיה.. יש כל כך הרבה מכשירים לסטרימינג היום שלא הייתי אומר שבגלל זה כדאי לא ללכת על טלויזיה.
מי שירצה לראות סרטים דרך USB - זה אומר שאלה אנשים שהורידו את הסרטים, מה שאומר שהם תמיד יוכלו לראות אותם בעזרת PLEX או לחבר ישירות לטלויזיה אם יש מחשב נייד/סטרימר/אנדרואיד בוקס כלשהו

elayasu
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #10 

@NBMH
·
שוב אשאל האם ל 50 אינצ' יצא עדכון לתמיכה בHDR ?
כי ממה שכתוב בפוסטים אחרים פה בפורום יש עדכון כזה רק ל 55 ומעלה (עדכון בריטי אני חושב) , בבקשה תקן אותי אם אני טועה תודה מראש

loki2d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #11 

NBMH היקר , מה אם אין ברשותי אינטרנט מספיק מהיר בגלל מגבלות תשתית כאלו ואחרות ואז איני יכול להשתמש ב-PLEX ?
איני מעוניין לחבר מחשב נייד כל פעם או לקנות סטרימר רק כדי לראות סרטים...אני רוצה לחבר DOK במהירות ובקלות ולראות את הסרט. העובדה שלא ניתן לשלוט על גודל הכתוביות ומיקומן זו בעיה מהותית בשבילי ואני בטוח שגם בשביל הרבה אנשים אחרים. לשם השוואה , יש לי טלוויזית פלזמה של סמסונג שנקנתה לפני 3 וחצי שנים ושם הפלא ופלא יש לי את הפיצ'רים הללו. זו עצלנות נטו מצד היבואנית לעדכן את התוכנה ולפתור את הבעיות שפירטתי.

כמו כן , הבעיה עם ה-HDR היא בניגון קבצים עם DOK דרך ה-USB אז אצלי אין שום קשר לכבלים אלו ואחרים.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #12 

אם כבר, אז זו עצלנות של היצרן להוסיף תמיכה בהגדרת גודל של כתוביות. ליבואן אין שליטה על דברים כאלה.
חוץ מזה, אם נראה לך שיצרנים מייחסים חשיבות רבה לנגן הפנימי בטלויזיות, אז צר לי. סטרימר עולה $40 ויעשה עבודה הרבה יותר טובה ויהיה הרבה יותר גמיש מהנגן המובנה. אם לדעתך זו סיבה מספקת לפסול מסך טוב, זו כמובן זכותך.

loki2d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #13 

מעניין אם בגרסאות אחרות של התוכנה (בריטית , אוסטרלית , אמריקאית וכו') יש הגדרת גודל ומיקום כתוביות ולפי כך נוכל לדעת של מי האחריות בקשר לכתוביות , של היצרן או של היבואן בארץ. לגבי ה-HDR ראיתי בוודאות שיש מצב HDR בגרסא הבריטית - מכאן שזו עצלנות של היבואן בארץ להוסיף מצב HDR לגרסה הישראלית.

אם כדבריך יצרנים לא מייחסים חשיבות רבה לנגן המובנה בטלוויזיה אזי נא אל תשווקו את הטלוויזיה עם תוכנת נגן מובנה ועם סלוטים של USB (ועוד 3 כאלו לא פחות ולא יותר). עד אז יש נגן מובנה ובו אני רוצה להשתמש כדי לנגן קבצי וידאו. לא רוצה ולא צריך לקנות סטרימר או אקסבוקס או אנדרויד בוקס או וואטאבר כי אני לא צריך מיליון פיצ'רים ואפשרויות. אם בטלוויזית פלזמה מיושנת יחסית של סמסונג שקניתי לפני 3 וחצי שנים יש הגדרת גודל כתוביות אזי אין שום סיבה שבטלוויזיה חדשה דנדשה לא יהיו את הפיצ'רים הללו. זה משהו אלמנטרי - לא ביקשתי פה הרים וגבעות. אני מניח שזה עבודה נטו של כמה שעות , לא משהו יותר מדי מסובך למתכנת סביר.

NBMH
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 65 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

loki2d כתב:מעניין אם בגרסאות אחרות של התוכנה (בריטית , אוסטרלית , אמריקאית וכו') יש הגדרת גודל ומיקום כתוביות ולפי כך נוכל לדעת של מי האחריות בקשר לכתוביות , של היצרן או של היבואן בארץ. לגבי ה-HDR ראיתי בוודאות שיש מצב HDR בגרסא הבריטית - מכאן שזו עצלנות של היבואן בארץ להוסיף מצב HDR לגרסה הישראלית.

אם כדבריך יצרנים לא מייחסים חשיבות רבה לנגן המובנה בטלוויזיה אזי נא אל תשווקו את הטלוויזיה עם תוכנת נגן מובנה ועם סלוטים של USB (ועוד 3 כאלו לא פחות ולא יותר). עד אז יש נגן מובנה ובו אני רוצה להשתמש כדי לנגן קבצי וידאו. לא רוצה ולא צריך לקנות סטרימר או אקסבוקס או אנדרויד בוקס או וואטאבר כי אני לא צריך מיליון פיצ'רים ואפשרויות. אם בטלוויזית פלזמה מיושנת יחסית של סמסונג שקניתי לפני 3 וחצי שנים יש הגדרת גודל כתוביות אזי אין שום סיבה שבטלוויזיה חדשה דנדשה לא יהיו את הפיצ'רים הללו. זה משהו אלמנטרי - לא ביקשתי פה הרים וגבעות. אני מניח שזה עבודה נטו של כמה שעות , לא משהו יותר מדי מסובך למתכנת סביר.
...
בגרסא הבריטית כמו עוד בגרסאות אחרות יש אפשרות לבחור במצב HDR, אבל אין קשר במקרה הזה לארץ.
אני לא יודע מה הסיבה להחלטה הזאת, אבל אני חושב(לא בטוח) שככה זה גם באוסטרלי - כי העדכון שלהם מקביל לשלהם.
במקרה שלהם ממה שזכור לי כשלוחצים INFO אז רשום 3840*2160 HDR.. לא יודע למה במקרה שלנו זה לא ככה.
אניי מבין שבשבילך ספציפית עניין הכתוביות הוא כן בעיה, אבל כמו שארתור אמר - היום הפתרונות שהם גם ככה יותר טובים ויותר נוחים לא עולים הרבה כסף.. לא חושב בכללי שזה דבר שבגללו פוסלים טלויזיה, אבל מן הסתם שזאת זכותך ואתה זה שמשלם בסוף.
ויכול מאוד להיות שזאת עצלנות ויכול מאוד להיות שמדובר באמת רק בגרסא שלנו ובחו"ל דווקא יש, לגבי זה אני לא יודע להגיד.

וכל העניין שאנשים רושמים עם העדכון הבריטי - העדכון מתייחס רק ל 55 ו 65(כי אלו הדגמים שנמכרים שם, אין להם את גרסת ה 50"), לכן כל האזכורים היו רק לגבי ה 55.
חלק מהאנשים מעדיפים להתקין את העדכון הבריטי גם כי הוא יותר טוב מבחינת צבעים לפי מה שאומרים(לפחות מאשר העדכון ל 55 בארץ) וגם בגלל מצב תמונה HDR.
אבל זה לא אומר שלא נוספה תמיכה ב HDR ל50".
במידה ומקבלים טלויזיה ולא מקבלים פיצ'ר כזה במשך כל כך הרבה זמן, סביר להניח שאפשר לבקש ביטול עסקה גם אם עברו כמה חודשים בגלל פרסום כוזב.

אני לא יודע להגיד אם עדכון ה HDR באמת עובד או לא ב50" אבל אני לא רואה סיבה שלא(אחרת היינו רואים פה כמה תלונות בפורום על זה)
בגלל שהטלויזיה תלויה אצלי(ואני לא מעוניין להתחיל להתעסק עם ההזזות שלה בגלל כל הכבלים שעוברים בקיר) אני לא יכול להחליף כבל כרגע ולבדוק אם הוא הבעיה.
בכל מקרה, אומר את האמת, בלי קשר לכלום - כל עניין ה HDR לא מלהיב אותי יותר מדי.
בPS4 PRO אני חושב שאין מצב גיימינג ו HDR משולב ככה שה INPUT LAG בטח יהיה די גבוה ובנוסף אין הרבה תכנים(סדרות,סרטים) ב HDR.
סביר להניח שבעתיד יהיה לי יותר שימוש בזה, אבל בינתיים זה לא משהו שאני מרגיש שאני חייב.

אני חצי שנה עם הטלויזיה, נהנה מכל רגע אם זה עוזר לפותח הנושא במשהו.

gal-cohen
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 630 פעמים
קיבל תודות: 1001 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

loki2d כתב: 2. לא ניתן לזהות שמופעל מצב HDR כאשר מנגנים קבצי HDR. בהתאם לכך , אין אופציה לדעת אם ה-HDR באמת פועל ...ניסיתי לנגן מספר סרטים שעל הנייר הם HDR ואיכות התמונה לפי דעתי לא הייתה מה שהיא אמורה להיות ולא ניתן להבין אם הבעייה היא בסרטים או בטלוויזיה. לעומת זאת , ניגנתי מספר קבצי הדגמה של 4K HDR והתמונה הייתה מהממת. אבל שוב פעם - לא ניתן לדעת שה-HDR באמת פועל.

בהתכתבות עם מנהל המוצר בהייסנס הבנתי שהם לא מתכוונים לעדכן את התוכנה כדי ששני הבעיות הללו יפתרו. אולי רק אם אנשים נוספים יכתבו להם בפייסבוק ובאימייל זה יעזור להפעיל עליהם לחץ.
...
אני חושב שזה צריך להדאיג מאוד כל רוכש פוטנציאלי.
מסך HDR שאין לך מושג אם ה HDR עובד או לא? נו באמת... (n)
וחוסר התמיכה של היצרן/יבואן.
מחיר זה לא הכל בחיים, ברחתי מהייסנס עד היום, וככל הנראה אמשיך כך.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”