קיבלתי את ה 55MU7000 ויש זליגת אור והתמונה נתקעת לפעמים

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
system100m (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

קיבלתי את ה 55MU7000 ויש זליגת אור והתמונה נתקעת לפעמים

נושא שלא נקרא #1 

כמו שרואים בתמונה שצירפתי, ישנם מספר כתמים למטה ופינה העליונה-ימנית. בנוסף לכך בחלק מהסרטונים 4K שאני שם ביוטיוב התמונה נתקעת לחלקיק שניה כל שניה או שתיים.

לגבי הכתמים אני יכול לדרוש שיביאו לי אחרת - אבל אז יש סיכוי שבזו שיביאו לי הבעיה הזו תהיה יותר קיצונית... מה הסבירות ?

לגבי התמונה הנתקעת - ככה זה בסמסונג הזו ? איך אוכל לצפות ב 4K כך ? האם סביר שטלויזיה כזו שמיוצרת במיליונים לא מנגנת 4K באופן חלק ?

yoedba
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #2 

לצערי אין לי מידע בנושא אבל אני גם מעוניין לעקוב אחרי השרשור הזה. כרגע מתלבט בין ה 55MU7000 לבין הסמסונג 55KU7000.
בכמה קנית את ה 55MU7000?

system100m (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #3 

דרך המבצע של יס, 3900 ו- 3 חודשים החזר מיס על החבילה העיקרית. במקרה שלי זה פחות 900 שקל אז זרמתי. המשווק אמר שנגמרו ה KU ולכן יתנו דגם ״משודרג״ שהוא ה MU.

azerbouf
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

Re: קיבלתי את ה 55MU7000 ויש זליגת אור והתמונה נתקעת לפעמים

נושא שלא נקרא #4 

@system100m
·

התמונה נתקעת גם כאשר הקובץ של יוטוב נטען? או כאשר אתה מנסה לצפות בלי ללחוץ על pause? כי זה כבר תלוי במהירות של האינטרנט שלך.

system100m (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #5 

לגבי התמונה הנתקעת, קפצתי להורי, להם יש את ה LG 55UH651Y, וגם שם אותו וידאו ״נתקע״. אני לא רואה ״תקיעות״ מיוחדות עם סרטוני 4K אחרים נכון לעכשיו, אז אני אניח שזו מגבלה שהיא מחוץ לתחומי המסך.

לגבי ה bleeding... אני תוהה אם מסך חליפי לא יבוא עם בעיה חמורה אף יותר... זה קורה בכל מסך LED של סמסונג ?

התמונה, אגב, נהדרת (לאחר כיוונים).
נערך לאחרונה על ידי system100m ב 21/06/2017 17:15, נערך פעם 1 בסך הכל.

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

לדעתי זליגת האור סבירה יחסית, סיכוי לא קטן שיהיה גרוע יותר במסך אחר.

system100m (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #7 

מזה גם אני חושש... כרגע בעיקר מפריע לי הענן באיזור התחתון... זה נראה די בבירור בחדר חשוך בכל כיוון שניסיתי (backlight,brightness וכו).
נערך לאחרונה על ידי system100m ב 22/06/2017 17:38, נערך פעם 1 בסך הכל.

system100m (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #8 

אני צריך לצפות לזה בכל מסך לד של סמסונג ? נראה לי בלתי סביר שמסך כה איכותי חייב לבוא עם דפקט, ולא משנה ההסבר הטכני מאוחרי התופעה.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #9 

זה לא קשור ספציפית למסכים של סמסונג. כל הטלוויזיות היום יכולות להגיע עם בעיה דומה, גם מסכים יקרים בהרבה.
חוץ מזה, לא יודע מאיפה הבאת שה-MU7000 מסך כה איכותי. מדובר על מסך מהסדרה הכי (או אחת לפני הכי) נמוכה של סמסונג.

yoedba
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #10 

TheCoolest כתב:זה לא קשור ספציפית למסכים של סמסונג. כל הטלוויזיות היום יכולות להגיע עם בעיה דומה, גם מסכים יקרים בהרבה.
חוץ מזה, לא יודע מאיפה הבאת שה-MU7000 מסך כה איכותי. מדובר על מסך מהסדרה הכי (או אחת לפני הכי) נמוכה של סמסונג.
...
·האם ה MU7000 באמת מסך יותר טוב מה KU7000? האם הוא שווה את המחיר 3900? אני גם מתעניין במבצע של יס.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #11 

אני לא יודע. לדעתי אין הרבה הבדל ביניהם.
לגבי המחיר, נראה לי דיי סטנדרטי. גם ה-KU7000 עלה אותו דבר (אם מדובר על "55) או אפילו יותר מזה.

system100m (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #12 

״כה איכותי״ באופן אבסולוטי ולא יחסית ליקרים יותר. המסך איכותי אין ספק, ביליתי איתו שעות רבות אתמול, לקח קצת זמן לכוון אבל הוא טוב. אני לא יודע מה ההבדל בין KU ל MU (אם בכלל). אני יכול לספר רק שבחנות בדקתי KU (קטן יותר מה 55 אמנם) ווידאו 4K שניגנתי דרך דיסק או קי היה עם judder מסויים, וב MU שקיבלתי הוא עף בלי שום judder.

לגבי הזליגה.... לדעתי הכי רחוק שהחברה תלך איתי זה להביא מסך אחר סגור, מה הסיכוי שהוא יצא ללא זליגת אור בכלל ?

(בינתיים הם מתעקשים לשלוח טכנאי, כאילו הוא היה ברשותי חודשים והוא זקוק לתיקון, זה כבר נושא אחר)
נערך לאחרונה על ידי system100m ב 22/06/2017 17:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

system100m (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #13 

לעניין המחיר - מאחר ובקרת האיכות של הסמסונגים מתבררת כ״לא משהו״, אני לא בטוח אם הייתי ממליץ ללכת על הסדרה הזו. מצד שני כתמורה למחיר זו עסקה מצויינת, בהתחשב בכך שיס מחזירים לך 3 חודשים. אצלי זה יצא חסכון של 900 ש״ח. תוסיף משלוח+התקנה+מתקן תליה חינם, ואתה בסביבות ה 2700. במחיר הזה זה די ברור שאין סיבה להוסיף 1500 בשביל LG UH55651Y. נראה בימים הקרובים מה טיב השירות של היבואן. מבטיח לדווח (לא רק כאן).

מילה טובה על הסמסונג - חוץ מהתמונה (שאני אישית אוהב יותר מLG והייסנס), הכרטיס קול פשוט מעולה. אצלי הSPDIF מחובר לממיר של אפוג׳י, ושומעים שדרוג משמעותי בסאונד לעומת היציאה האופטית של הסטרימר הסיני.

ה HD 1080 עובר שידרוג משמעותי מאד בטלויזיה הזו ונראה הרבה הרבה יותר חד, עשיר ומרשים (מצב HDR).
נערך לאחרונה על ידי system100m ב 22/06/2017 17:35, נערך 2 פעמים בסך הכל.

yoedba
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #14 

נראה לי אני הולך על החבילה של הyes. מברורים של מחירים ונסיונות לא מוצלחים של התמקחות נראה שהמחיר מאוד משתלם.
אנסה את יס לשלושה חודשים חינם. אם יתחשק לי להמשיך אמשיך ואם לא אתנתק....

system100m (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #15 

אם אתה ״קונה״ 3 חודשים ביס מראש אז אני כבר לא בטוח... תבדוק גם לכיוון ה 651. אילו היה לך כבר מנוי ואתה משלם ליס כל חודש בלווא הכי, אז אתה חוסך 700-900 שקל בפועל ואז זה עניין אחר.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”