התיייעצות לגבי מכונה חדשה + מעט תמונות לאטה ארט אישיות

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
איתמר123
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 60 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

אני לא מכיר, הייתי מחכה.
מתישהו תצוץ מכונה, לבנתיים אתה יכול לקנות מרכך וגריינדר..

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

matan125 כתב:אז פרסמתי מודעה בלוח מכונות פה בפורום

ודיברתי עם אנדרי.

כרגע יש לו רק QM Aquila שעולה סביבות 4,700 שהיא לבדה כבר מעבר לתקציב שלי שהוא מקסימום 4,000 כולל מטחנה
ו- Grimac La Uno ב3,500 שלא התלהבתי ממה שקראתי עליה כ"כ

יש לציין שהמחירים למכונות באספרסימו לא כוללים מע"מ
ובניגוד למה שכתוב באתר, לאחר בירור נוסף עם אנדרי - כך ששוב בכל מקרה שלא יהיה זה מעל לתקציב.

אמרתי לו בכל מקרה לעדכן אותי כשיצוץ לו משהו בסגנון ה-Anita

האם ידוע לכם על עוד מקומות טובים לחפש בהם?

**************עדכון**************:
דיברתי עם אמיר מקופילאב
הוא הציע לי IZZO VIVI MYWAY אחרי שיפוץ כולל ב-4.500 ואחריות לחצי שנה (מחוץ לתקציב)
או
IZZO VIVI MYWAY שהכל תקין כרגע אבל במצב לא משהו ב3,000 ללא אחריות
או
bricoletta fiorenzato - בת 8 שנים אך במצב מעולה שכמעט ולא עבדה לטענתו ב- 3,800 עם אחריות לחצי שנה

לאחר מכן הוא הציע גם אוסקר 2 חדשה ב-3,990 ומקבלים 5 קילו קפה מתנה והוסיף שלדעתו עדיף לקנות את האוסקר 2 החדשה על פני מכונת E61 משומשת בתקציב הזה, ושהיא מעולה.

בכל אופן כל ההצעות למעט האיזו שבמצב לא משהו חורגות מהתקציב שלי שהוא 4,000 למכונה + מטחנה
ומה אתם אומרים לגבי מה שאמר על האוסקר וה-E61?

אשמח לשמוע חוות דעת לגבי ההצעות, שוב תודה רבה :)
...
· איתמר תקרא אם תוכל את העדכון שכתבתי לגבי קופילאב וההצעות של אמיר ועל הE61 שהציע והאוסקר 2, מה אתה חושב לגבי זה?

איתמר123
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #18 

E61 טובה מהאוסקר..לאוסקר יש יכולות הקצפה טובה בגלל דוד גדול מול הרבה מכונות E61 HX, מעבר לזה E61 מתעלה בכל פרמטר.

לא הייתי נוגע במכונה במצב לא משהו.
לגבי האיזו והבריקולטה מחירים לא הכי זולים, אבל זה מחירי השוק..בפורום ניתן למצוא ביותר זול לפעמים אבל זה מצריך סבלנות.
אוסקר חדשה לא הייתי קונה כי אפשר לקנות בפחות E61 שמורה, ישנה יותר, אבל כשתמצא שמורה זה ישתלם.

נסה לפנות לחבר פורום rav4 אולי הוא לא מכר את האוסקר 2 שלו {לא מכיר אותו, רציתי פעם לקנות ממנו את המכונה ולהבנתי היא לא נמכרה עוד}
תוכל לקחת אותה לבדיקה במעבדה אם יש חשש..

הייתי מנסה את האוסקר 2 או ממתין למכונה שתכנס בתקציב.

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #19 

תודה רבה איתמר, אחכה למכונות אחרות שיצוצו, ראיתי כבר יוניקה ואניטה שנמכרו ב3000 ומטה בלוח של הפורום לא מזמן, שזה בדיוק מה שאני צריך בצירוף מטחנה בסגנון ה-K3

שוב תודה על הסובלנות והעזרה

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #20 

דיברתי היום עם בחור מאמיגו, הוא הציע לי - Rocket Milano Cellini שלקוח שם אצלו כדי שימכור לו כי הוא קנה מכונה חדשה.
לא מכיר את המכונה, על פניו נראה בסדר. הוא טוען שהמכונה במצב טוב אבל לא נותן אחריות ולא בדק אותה מבפנים.
המחיר 3,900 ו"יש איפה ללחוץ אם אתה רציני" הוא אומר

אשמח כמובן לחוות דעת על המכונה ועל אמיגו בכללי, וגם על המחיר (בעצם קונה אותה מאדם פרטי ללא שם תנאים, הם רק המטווחים)
האם לקחת לבדיקה (הוא לא מוכן לבדוק) ואם כן איפה וכמה עולה בערך? (סורי חדש בעניין המכונות הביתיות)

שוב תודה על העזרה הרבה !!!

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #21 

matan125 כתב:דיברתי היום עם בחור מאמיגו, הוא הציע לי - Rocket Milano Cellini שלקוח שם אצלו כדי שימכור לו כי הוא קנה מכונה חדשה.
לא מכיר את המכונה, על פניו נראה בסדר. הוא טוען שהמכונה במצב טוב אבל לא נותן אחריות ולא בדק אותה מבפנים.
המחיר 3,900 ו"יש איפה ללחוץ אם אתה רציני" הוא אומר

אשמח כמובן לחוות דעת על המכונה ועל אמיגו בכללי, וגם על המחיר (בעצם קונה אותה מאדם פרטי ללא שם תנאים, הם רק המטווחים)
האם לקחת לבדיקה (הוא לא מוכן לבדוק) ואם כן איפה וכמה עולה בערך? (סורי חדש בעניין המכונות הביתיות)

שוב תודה על העזרה הרבה !!!
...
·

חוות דעת על המכונה, על אמיגו ועל המחיר?

tzvielbd
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 49 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

@matan125
·

אז לפי הסדר.
המכונה, מוכרת וטובה, בחורה טובה מבית טוב. כבר לא כ״כ בייצור, אבל רק בגלל שהחליפו את השמות וקצת פיצ׳רים חיצוניים.
מבחינת אמיגו, לי יש נסיון דיי רע איתם, אבל כאן הם רק התווכים, הם לא נותנים אחריו או שירות, כך שהמשתנה הנ״ל לא מהותי לדעתי.

מחינת מחיר, מאוד מאוד תלוי במצב המכונה, זה מחיר של מכונה במצב מעולה, חדשה כזו עולה 7 אש״ח, אז צריך לבדוק טוב. לא הייתי קונה מעל 3500.
לגבי בדיקה, קח לאספריסימו, אני מניח שתאלץ להיפרד מכמה מאות. אם יידרש גם ניקוי אבנית אנחנו מדברים על כ400 ש״ח

איתמר123
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #23 

עסקה לא משו בכלל.
נתקלתי במודעה הזו ביוני - רוקט שלא נמכרת לפחות חמישה חודשים???
אמיגו לא יודעים לפתוח את הפטריה בראש ולראות אם יש סימני אבנית?
תבקש תצלום/סרטון של הפטריה לפני שאתה מתקדם, אם תחליט.
למה הבחור מוכר? למה אין אחריות בסיסית של שבועיים-חודש?
יותר מידי שאלות שלאי צריכות להישאל

חוץ מזה, יש לי ניסיון גרוע עם אמיגו - שירות ומקצועיות ברמה נמוכה מאוד, לי שיקרו פעמיים.

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #24 

תודה רבה חברים, מעדיף לא להתעסק עם רמאים ועם מכונות שלא נמכרות
מההתחלה קיבלתי ווייב שלילי מהבחור.

אחכה בסבלנות :)

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #25 

דיברתי עם אלון מקדמה, הוא הציע לי את המכונות הבאות(משופצות/מחודשות) כולל חצי שנה אחריות, כולל מטחנה בתקציב עד 4,000:
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #26 

כאשר הראשונה והשניה עם דוד מחליף חום ו E61 (העדפה אצלי) וה2 האחרות חסר בהן E61 או מחליף חום מה אתם חושבים על המכונות ואיזו עדיפה ? מחר אסע אליו כדי להתרשם.
שוב תודה רבה לעוזרים !
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

RuslanAbramov
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: Ruslan Abramov
נתן תודות: 109 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

אלה לא מכונות של יצרנים מובילים, אבל בגדול מכונות קפה יכולות להיות פשוטות ככה שאם הן במצב פנימי טוב לא אמורה להיות בעיה.
אם אני לא טועה המכונה השניה בתמונה לנובה ארה או משהו כזה היא מכונה עם דוד שוכב ויחסית גדול זה יתרון מסוים על פני שאר המכונות.
חשוב מאוד שתברר מה הגיל שלהן ותבקש לפתוח את המכסה מנוע לראות איך זה נראה. גם חשוב שתבדוק איך נראה הראש חליטה אם הגומיות במצב טוב הרשת, וכמובן תבדוק שהידית זזה בצורה חלקה ונעימה.
דבר אחרון ובאמת הכי חשוב תנסה להכין קפה.
אגב איזה מטחנה הוא משדך לך?

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #28 

תודה רבה, גם אני חשבתי על הלה פאבוני קוואדרה (השניה) מקריאה שלי עליה.
הוא עוד לא הציע מטנה אבל אני רוצה משהו ברמת ה Compak ,
מה חשוב שיהיה במטחנה ?

RuslanAbramov
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: Ruslan Abramov
נתן תודות: 109 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

@matan125
·אני לא מאמין שיציע לך קומפאק סביר להניח שיציע לך מטחנה של גראפ או במקרה היותר טוב i-mini.
יש הרבה דברים חשובים במטחנה אבל בתקציב מוגבל תוודא שמדובר במטחנות כניסה כמו imini או isomac .
ברמת העיקרון יהיה לך קשה מאוד למצוא סט בתקציב של 4k בלי להתפשר על משהו. במיוחד כשזה נקנה מעסק שרוצה להרוויח משהו על זה.
אבל מחזיק לך אצבעות.

אני הייתי מציע לך לבדוק אם יש מבצעים על מכונות בbf לדעתי אתה יכול לקנות אוסקר 2 חדשה מחול ואיזה מטחנת כניסה ב4 וקצת.
אם אתה בעיקר שותה קפה מבוסס חלב הייתי מציע לך בחום ללכת על האוסקר ממילא החלב ממסך על הרבה טעמי קפה מחליטת האספרסו.
קשה לי להאמין שעם מטחנת תרגיש הבדל בין אוסקר 2 למכונת e61.
https://www.espressocoffeeshop.com/bran ... elli-oscar

תנסה לבדוק אם יש לו אפשרות לעשות לך דיל עם איזשהי מטחנה

matan125 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #30 

RuslanAbramov כתב:@matan125
·אני לא מאמין שיציע לך קומפאק סביר להניח שיציע לך מטחנה של גראפ או במקרה היותר טוב i-mini.
יש הרבה דברים חשובים במטחנה אבל בתקציב מוגבל תוודא שמדובר במטחנות כניסה כמו imini או isomac .
ברמת העיקרון יהיה לך קשה מאוד למצוא סט בתקציב של 4k בלי להתפשר על משהו. במיוחד כשזה נקנה מעסק שרוצה להרוויח משהו על זה.
אבל מחזיק לך אצבעות.

אני הייתי מציע לך לבדוק אם יש מבצעים על מכונות בbf לדעתי אתה יכול לקנות אוסקר 2 חדשה מחול ואיזה מטחנת כניסה ב4 וקצת.
אם אתה בעיקר שותה קפה מבוסס חלב הייתי מציע לך בחום ללכת על האוסקר ממילא החלב ממסך על הרבה טעמי קפה מחליטת האספרסו.
קשה לי להאמין שעם מטחנת תרגיש הבדל בין אוסקר 2 למכונת e61.
https://www.espressocoffeeshop.com/bran ... elli-oscar

תנסה לבדוק אם יש לו אפשרות לעשות לך דיל עם איזשהי מטחנה
...
אכן באתר של אלקטרוס אוסקר 2 עם משלוח והכל 3400, המליצו לי פה על E61 משומשת במקום.
אם יציע מטחנה לא משהו אקנה רק את המכונה. אני אישית שותה 2 אספרסו ביום והבת זוג בערך 3-5 קפוצ'ינו
אלך אליו מחר ואראה מה ההצעות בדיוק, הבנתי שעדיף E61 כזו משופצת עם אחריות מאשר אוסקר 2 חדשה בערך באותו מחיר?
איך החבר'ה בקדמה חוץ מזה, אמינים?
תודה רבה
·

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”