Q9fn - למה לא בעצם?!

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

לפי מה שזכור לי רק הQ9 השנה תגיע עם הOneConnet הזה.

kingshoko (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 193 פעמים
קיבל תודות: 103 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

@Alon_Solo
·
נכון, עם יתרונותיו וחסרונותיו...

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 1182 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

בניגוד קטן למה שרשמתי כמה הודעות אחורה, יש דווקא כמה ריג'קטים למסך.
ה- Q9FN מביא איתו לא מעט אלמנטים שראוי לציין בפני מי שפדנט עם איכות התמונה שלו.
1) המסך "מעדיף" לוותר על פרטים בתמונה בסצינות חשוכות כדי להציג שחור מרשים יותר.
2) סמסונג בחרה את אפקט ה-"וואו" מבחינת בהירות על פני מעקב נכון אחרי התקן המוסכם. (אין מעקב נכון אחרי עקומת PQ ST-2084)
3) לא ניתן לכבות תאורה אחורית דינאמית, היא תמיד שם פעילה ברקע. (בסצינות מסויימות זה יכול לשגע את העין כשהסצינה משחקת בבהירות שלה ללא סיבה ממשית.)
4) יש כמה פאשלות מבחינת תנועה בכל מה שקשור למימוש מנגנון ה- BFI בתכנים מסויימים.

מעט ארוך, אך למי שרציני ולפני רכישה וצמא לדעת כמה שיותר לפני שלוחצים על ההדק, ביקורת וידאו של וינסנט:
נערך לאחרונה על ידי jacko-il ב 17/05/2018 11:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
אין צורך לצטט כדי להגיב. בשביל זה יש "הגב".

rwg1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 257 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

עוד ביקורת טובה ומעניינת של וינסנט, כמו תמיד. אבל מבחינתי קרה דבר נוסף מאז התגובה האחרונה שלי בשירשור זה
(אישור מכמה גורמים מאוד אמינים לשמועות שרצות מתחילת השנה לגבי מסכי הדגל של סמסונג) שיגרום לי כן להמתין
עוד כמה חודשים (לפחות עד ספטמבר הקרוב) לפני שאני אקבל החלטה סופית לגבי המסך הזה.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #50 

@rwg1
·
גיל, סקרנת אותי :)
מהן השמועות אם אפשר לשאול ?
(ואפשרי בהחלט בפרטי אם מדובר במידע שאתה מעדיף להמנע מלשתף ברבים)

E.W
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #51 

חבל שאתם לא משתפים "סודות צבאיים" ...

rwg1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #52 

@jacko-il

היי שחר. אין לי בעיה לספר לך בשירשור הזה למה אני מתכוון כי הדבר ברובו ידוע. מדובר על מסך שסמסונג בעצמם דאגו
לפרסם בתחילת השנה כשהם דיברו ב- CES על מסך הדגל שלהם לשנה הזו , ולרק לפי הנתונים היה ניתן להבין שהם
לא התכוונו ל- Q9FN.

הקטע של השמועות שרצו מאז היה שהם כנראה מתכוונים לעשות את מה שסוני עשו עם ה- Z9D לפני שנתיים וזה לחכות
להצגה שלו לקהל הרחב (כי הם כבר הציגו אותו בתצוגות סגורות ) עד לקיץ. בכמה הימים האחרונים היו כמה מקורות
מאוד אמינים שנתנו להבין שהעניין הזה כנראה נכון והם מתכוונים להציג את הדגם הזה לראשונה בסוף אוגוסט (תחילת
ספטמבר) בתערוכת IFA.

אז גם אם זה נכון (ומאוד נראה שכן) זה לא יהיה מסך שיהיה בתחום המחירים של מה שאני מתכוון להוציא, אך
לדעתי כמו ה- Z9D לפני שנתיים הצגה כזו יכולה להציב סטנדרט חדש לסמסונג עצמה וגם למתחרים שלה לגבי המסכים
שלהם לשנה הבאה.

jacko-il
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #53 

@rwg1
·
אה אוקיי, תודה על ההבהרה.
נראה לי שאת הנושא הזה אני אכן מכיר.
תקן אותי אם אני טועה (או טועה חלקית) אבל מדובר על אותו מסך שהוצג בדלתיים סגורות ב- CES שעיתונאים דיווחו שהוצג להם מסך עם תאורה אחורית של מטריצת מיקרו-לד עם אלפים רבים של אזורי תאורה נפרדים? אותו מסך עם אלפי ניטס הארה ושחורים עמוקים "ברמה של OLED" ?

*ונראה לי אפילו שרשמתי כאן איפשהו בעבר (בתקופת ה- CES לדעתי) שהם אכן אמרו לעיתונאים שהם יציגו דגם מבושל יותר למכירה רק ב- IFA בהמשך הדרך.

אבל אתה יודע איך זה בענף הזה,
כל פעם כשכבר מגיעים לאותו מסך שהנה הוא מביא את הבשורה שחיכינו לה - זה מגיע עם "כוכבית" שהורסת את השמחה. זה יכול להיות מחיר לא נגיש לאדם הממוצע או טכנולוגיה שלא מספיק בשלה ועד שכבר מגיעים לרגע המיוחל בו הטכנולוגיה בשלה והמחיר הגיוני לכיס - מגיעה לה טכנולוגיה חדשה, מבטיחה הרבה יותר, ששוב טורפת את הקלפים.. וחוזר חלילה.. :)

rwg1
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #54 

@jacko-il

אתה לא טועה, אכן זה המסך (או הדגם) המדובר.

בתגובה הראשונה שלי בשירשור כתבתי שאמנם ה- Q9FN נראה טוב (לפחות על הנייר) אך יכול להיות שמבחינתי
המסך הזה מגיע מעט מאוחר מידי, והסברתי אחר כך שזה המצב מבחינתי כי רמת טכנולוגיה כזו למסכים היתה נכונה
יותר לדגמים שהוצגו בשנה שעברה או אפילו לפני שנתיים, והשנה (או יותר נכון בשנה הבאה) ניתן להניח שצפויה קפיצת
מדרגה בטכנולוגיה.

אני עוד לא ממש יודע פרטים על המסך הזה חוץ מהדברים הרשמיים שפורסמו או מהמעט שכתבו עליו כאלה שיצא להם
כבר לראות אותו, ומה שאני מחכה זה לביקורות רציניות עליו שצפויות כנראה להגיע מעט אחרי שיציגו אותו (אם בכלל).
ואני שוב אומר שאני לא חושב שהצגת מסך כזה גם אם כל מה שאומרים עליו נכון אומר שאני יוכל כבר בחודשים הקרובים
לקנות אותו, אך אני מקווה שהצגת מסך כזה אמורה להיות הצהרת כוונות לגבי מסכי הדגל של סמסונג בשנה הבאה וגם
הצבת סטנדרט למתחרים שלהם.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”