מעקב אחרי מחירים - תיאום מחירים בחנויות בזאפ

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
harleyquinn
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

בואו ננסה לעשות קצת סדר...

נושא שלא נקרא #16 

שלום לכולם,

קיימים 3 יבואנים בישראל למיטב הבנתי, יבואן רשמי אחד ו2 מקבילים.

י.שלום יבואן מקביל, מחזיק במגוון מאוד רחב של מוצרים אבל המלאים שלו נמוכים, כך שהרבה פעמים פשוט אין לו אפשרות לספק את המוצרים כך שחווית השירות ברוב המקרים לא טובה.

היבואן השני, מסלמני, הוא בכלל יבואן רשמי של הרשות הפלסטינית ולא ישראל. ושוב גם פה המון בעיות אספקה ושירות.

היבואן הרשמי היחיד בארץ היא חברת סם ליין, חברה שכבר המון שנים בתחום והיחידה שעובדת מול סמסונג ישירות.

אגב, לחובבי הקונספירציות, יש לי רק אחת שעליתי עליה, ראיתי בלא מעט אתרים(גם בחנויות שעובדות עם סם ליין) אחריות ע"י חברות כמו EDS וכו'. לאחר בידוק מעמיק גיליתי שאין ייבוא כזה לארץ בכלל,

ומה שהם עושים בעצם זה לשדרג אותך ליבואן רשמי... בקיצור, תפסיקו להאמין לחנויות הקטנות בזאפ:)

לפי דעתי רכישה מיבואן לא רשמי תמיד תעמיד בספק את מקור הסחורה, לא פעם ולא פעמיים בעבר נתקלתי במוצרים שהגיעו ממפעלים שונים בעולם והמוצרים שהגיעו, למרות שהיו בדיוק אותו הדגם היו הרבה פחות טובים מבחינת פיצ'רים וכו'.

לגבי תנועת המחירים, זאפ מזמן הפסיק להיות המדד למחיר בישראל.

מנסיוני האישי, בשיחות טלפוניות עם אתרים של חברות גדולות, הצלחתי להשיג את המחיר הנמוך ביותר ועדיין לקנות מיבואן רשמי.

סתם דוגמה קטנה מלפני ממש שבוע וחצי, רכשתי 2 טלוויוזות 40 ו 43 מסדרת MU7000 במחירים זולים משמעותית מהמחירים שהצגתם למעלה.

חייבת לציין לטובה את איילת וקובי ממחלקת המכירות של אתר האינטרנט של אלמ, חווית שירות נהדרת

elad24
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

מרגיש לי שזה נציג/שתול של אלמ....

se1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 73 פעמים
קיבל תודות: 185 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

harleyquinn כתבה:
"...לפי דעתי רכישה מיבואן לא רשמי תמיד תעמיד בספק את מקור הסחורה, לא פעם ולא פעמיים בעבר נתקלתי במוצרים שהגיעו ממפעלים שונים בעולם והמוצרים שהגיעו, למרות שהיו בדיוק אותו הדגם היו הרבה פחות טובים מבחינת פיצ'רים וכו'.

לגבי תנועת המחירים, זאפ מזמן הפסיק להיות המדד למחיר בישראל.

מנסיוני האישי, בשיחות טלפוניות עם אתרים של חברות גדולות, הצלחתי להשיג את המחיר הנמוך ביותר ועדיין לקנות מיבואן רשמי...".
...
אני מסכים עם כל מילה של harleyquinn
elad24
אני מקווה שאתה לא חושב שאני גם שתול של א.ל.מ :)

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”