שרשור תגובות: השקת שירות Yes+ השירות העתידני של טלויזיית יס

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #121 

אין לי מושג באיזה נגן הם משתמשים. יש SDK של מספר רב של DRM שכולם רצים מעל הנגן המובנה של אפל TV.

אין לי דרך כרגע למדוד דיליי, השמועות מדברות על בין 8-30 שניות.

ArielAberjil
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 179 פעמים
קיבל תודות: 138 פעמים

נושא שלא נקרא #122 

1. מה הפתרון שלהם לעניין הדיליי? נאמר שיצמצמו. מעניין למה מתכוונים
אולי multicast במקום unicast או שאין קשר? משתמשים בזה בכלל?
ולגבי משמעות דיליי- ההבדל הוא גם התראות שכבר מקבלים עדכונים בוווטסאפ או נוטיפיקיישן מהאפליקציות של עדכוני ספורט וזה מבאס.

2. מה הסיפור חוזה עם צ'רלטון? אוסרים לשדר חוץ ממיר/סטרימר? גם לא תמורת תשלום? האם זה חוקי/תקין מבחינת מועצת הכבלים והלווין או משרד התקשורת?
לא מבין למה החברות חותמות על חוזה כזה לפחות פרטנר הגונים ולא השיקו את צ'רלטון גם בממירים שלהם

andy1991
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #123 

אני בשירות של יס פלוס כבר חודש, דעתי על השירות:

דבר ראשון אני התנסיתי בכל שירות אפשרי, היה לי סלקום טיוי,פרטנר טיוי,סטינג טיוי, אפילו התנסיתי באפליקציה של הוט הניסיונית.

ואני חייב לשבח את המפתחים של האפליקציה של יס פלוס, ממשק מדהים, מתעלה על כל שירות אחר, אפילו על נטפליקס, מציג לי עד איזה שעה אני אראה את הסרט, יכולות לשמור את הפלייליסט, הנוחות שבה זה עובד, הקטע שבו אני בערוץ ואני לא צריך לעבור לערוץ אחר, אני יכול לראות בקטן מה משודר בלייב כרגע, האוספים אני ממש אהבתי שזה כמו פלייליסט לפי המצב רוח שלך, איכות צפייה איכותית ביותר, ופשוט הממשק הוא הדבר הכי נוח.

אבל מה, אני כרגע בתוכנית של 99 שקלים ל3 חודשים ואז זה אמור לעלות ל199 שקל, ואם לא יהיה לי הוזלה אני אתנתק, כי אולי זה הממשק by far הכי טוב בשוק אבל אין הצדקה למחיר כזה, אם ניהיה הוגנים אז המחיר המקובל הוא 150 שקל.

לסלקום טיוי יש הרבה מה ללמוד מהממשק הזה, ודרך אגב הם גאונים שהם השיקו את זה על אפל טיוי כי זה רץ מהר בטירוף, על מכשיר אנדראויד זה תמיד רץ לאט, היה לי מכשיר אנדראויד nivdia shiald וזה לא כזה ואוו זה לא רץ מהר כמו אפל טיוי, וזה ככה בכל אפליקציה אפילו נטפליקס.. אפל גאונים בקטע הזה אבל זה כבר ביקורות על המכשירים.

בכל מקרה לנושא, מי שכבר ביס ומשלם 200 שקל אז מומלץ בהחלט לעבור, עדיף על ממירים שעובדים כמו צב ואין בהם שום דבר, לפחות תקבלו תמורה לכסף שלכם.

andy1991
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #124 

blknom1 כתב:יצרה איתי קשר נציגה של Yes. שאלתי שאלות ענייניות כמו - מה היתרון של השירות על פני הקיים (ממיר אולטרה) וקיבלתי תשובה, שכנראה תשמש מנטרה של כלל הנציגים: "מתקדמים. העולם מתקדם לשידורים על גבי האינטרנט".

לא בדיוק ידעה לספק תשובות.

מה שכן העלות שאני משלם היום תישאר זהה, בהנחה ואחליף את ממיר האולטרה באפל TV (היה ואבחר להשאיר ו/או להחליף ממיר רגיל באפל TV אשלם 50 ש"ח בחודש!).

מקריאת השרשור והשיחה עם הנציגה, לא מזהה יתרון בולט לפורמט החדש בשלב זה, שיצדיק מעבר. כל שכן כאשר יהיה דיליי מכובד בשידורי הספורט.
...
·אז מצטער אבל נפלת על נציגה לא כזאת חכמה, קודם כל זה תשובה שגויה, נכונה חלקית, אבל למה יותר טוב?

קודם כל אפל טיוי בהרבה יותר מהיר מהממיר, בכללי מהיר מכל מכשיר אחר בשוק (מניסיון)
לא נתקע, לא שום דבר, אתה עף.

יש אפליקציות, ממיר של יס אין לך בו כלום, מה הוא יודע לעשות?! כלום.

המכשיר הוא גם קונסולה יש לך את השירות של אפל apple arcade משחקים מטורפים! אתה יכול לחבר בו שלט של פלייסטישן או אקסבוקס וממש כמו קונסולה.

לשמוע מוזיקה ממגוון שירותים תלוי לאיפה אתה מנוי.

ועוד אלפי אפליקציות, יוטוב, מה שאתה אוהב יש לך שמה!

שירות של אפל טיוי פלוס מתנה לשנה! אתה יכול לשכור סרטים שרק יצאו בקולנוע, וכמובן הסדרות של אפל במתנה

אבנריל
טרול
טרול
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #125 

@andy1991
·
אתם מאמינים שאם דיסני פלוס יגיע לישראל אז יס תהיה בין הראשונים שתתן לקוחות שלה לצפות בשירות הזה?
או שהיא תראה בארץ הזה כאיום שיכול לעשות שלקוחות יס יעדיפו לראות את תכני דיסני פלוס בשירות של דיסני פלוס, ולא בתכנים אחרים של יס, שגם משדרים תכנים של חברת דיסני?
השאלה הזאת היא גם בקשר לשירותים סטרימינג אחרים שכנראה בהמשך גם יהיו בישראל כמו HBO MAX
שלא מעט תכנים שלהם, משודרים בתכנים של חברת יס.

idon889
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #126 

לא הבנתי משהו.. אני כרגע מנוי של יס, האם אני יכול להשתמש ביס פלוס? או שאני חייב לשלם עוד 199 שקל?

blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #127 

andy1991 כתב:
...
...
·אז מצטער אבל נפלת על נציגה לא כזאת חכמה, קודם כל זה תשובה שגויה, נכונה חלקית, אבל למה יותר טוב?

קודם כל אפל טיוי בהרבה יותר מהיר מהממיר, בכללי מהיר מכל מכשיר אחר בשוק (מניסיון)
לא נתקע, לא שום דבר, אתה עף.

יש אפליקציות, ממיר של יס אין לך בו כלום, מה הוא יודע לעשות?! כלום.

המכשיר הוא גם קונסולה יש לך את השירות של אפל apple arcade משחקים מטורפים! אתה יכול לחבר בו שלט של פלייסטישן או אקסבוקס וממש כמו קונסולה.

לשמוע מוזיקה ממגוון שירותים תלוי לאיפה אתה מנוי.

ועוד אלפי אפליקציות, יוטוב, מה שאתה אוהב יש לך שמה!

שירות של אפל טיוי פלוס מתנה לשנה! אתה יכול לשכור סרטים שרק יצאו בקולנוע, וכמובן הסדרות של אפל במתנה
...
בסופו של יום החסרונות עולים על היתרונות - בשלב זה. לחיצה על כפתור ברסיבר מעבירה אותי לשיאומי מי בוקס שם יש לי את כל האפליקציות שאני צריך ויותר.

לחיצה אחרת מחזירה לממיר, שכרגע יש לו שני יתרונות בולטים על פני השירות החדש: יציבות ואפס דיליי בשידורים חיים (חשוב מאוד לספורט). בבדיקה שנערכה על ידי אתר TGSPOT ופורסמה היום, הם מדברים על דיליי של כ-40 שנ' (!) - זה דיליי בלתי נסבל למי שצורך ספורט או בכלל, מעוניין לראות שידורים חיים בזמן אמת ולא בדיליי בלתי סביר. ברגע שיפתרו את עניין הדיליי, אפשר יהיה להתגבר על חוסר היציבות שקורית אחת לתקופה, בגלל תשתיות פח האשפה שיש במדינה שלנו .

andy1991
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #128 

blknom1 כתב:
...
...
בסופו של יום החסרונות עולים על היתרונות - בשלב זה. לחיצה על כפתור ברסיבר מעבירה אותי לשיאומי מי בוקס שם יש לי את כל האפליקציות שאני צריך ויותר.

לחיצה אחרת מחזירה לממיר, שכרגע יש לו שני יתרונות בולטים על פני השירות החדש: יציבות ואפס דיליי בשידורים חיים (חשוב מאוד לספורט). בבדיקה שנערכה על ידי אתר TGSPOT ופורסמה היום, הם מדברים על דיליי של כ-40 שנ' (!) - זה דיליי בלתי נסבל למי שצורך ספורט או בכלל, מעוניין לראות שידורים חיים בזמן אמת ולא בדיליי בלתי סביר. ברגע שיפתרו את עניין הדיליי, אפשר יהיה להתגבר על חוסר היציבות שקורית אחת לתקופה, בגלל תשתיות פח האשפה שיש במדינה שלנו .
...
·
איזה יציבות בידיוק?
כנראה אף פעם לא חווית אפל טיוי אין יותר יציב מזה..
בחיים לא חוויתי תקלה באפל טיוי ואני כמה שנים עם דבר כזה מאז כמובן שידרגתי לאפל טיוי 4k
לעומת ממירים שקורה שצריך להוציא מהחשמל או שנתקע.. הכי לא יציב.

חוץ מהקטע של הדיילי זה החיסרון היחיד
לחובבי ספורט אכן זה יכולה להיות אכזבה

blknom1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #129 

andy1991 כתב:
...
...
·
איזה יציבות בידיוק?
כנראה אף פעם לא חווית אפל טיוי אין יותר יציב מזה..
בחיים לא חוויתי תקלה באפל טיוי ואני כמה שנים עם דבר כזה מאז כמובן שידרגתי לאפל טיוי 4k
לעומת ממירים שקורה שצריך להוציא מהחשמל או שנתקע.. הכי לא יציב.

חוץ מהקטע של הדיילי זה החיסרון היחיד
לחובבי ספורט אכן זה יכולה להיות אכזבה
...
אני אמנם לא חובב של אפל אבל לא דיברתי על יציבות המכשיר אלא על יציבות קו האינטרנט. במדינה שבה מרבית מהציבור עדיין גולש על רוחב פס של 40 מגה, אני צופה שכאשר שלושה אנשים יצפו בו זמנית על גבי הרשת, כאשר במקביל יש לא מעט מכשירים אחרים שצורכים מרוחב הפס, תהיה בעיה של יציבות או ירידה באיכות התמונה. שלא לדבר על ניתוקים שקורים מדי פעם ברשת בשל תשתיות לקויה. בלווין הדברים הללו לא קורים למעט במקרי קיצון כאשר מזג האוויר חורפי מהרגיל (מה שלא קורה כאן לרוב).

נושא הספורט הוא בהחלט אתגר גדול - דיליי של מס' שניות בודדות הוא נסבל אבל 40 שניות זו הליכה אחורה.
·

andy1991
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #130 

blknom1 כתב:
...
...
אני אמנם לא חובב של אפל אבל לא דיברתי על יציבות המכשיר אלא על יציבות קו האינטרנט. במדינה שבה מרבית מהציבור עדיין גולש על רוחב פס של 40 מגה, אני צופה שכאשר שלושה אנשים יצפו בו זמנית על גבי הרשת, כאשר במקביל יש לא מעט מכשירים אחרים שצורכים מרוחב הפס, תהיה בעיה של יציבות או ירידה באיכות התמונה. שלא לדבר על ניתוקים שקורים מדי פעם ברשת בשל תשתיות לקויה. בלווין הדברים הללו לא קורים למעט במקרי קיצון כאשר מזג האוויר חורפי מהרגיל (מה שלא קורה כאן לרוב).

נושא הספורט הוא בהחלט אתגר גדול - דיליי של מס' שניות בודדות הוא נסבל אבל 40 שניות זו הליכה אחורה.
·
...
·
40 מגה זה הזוי
יש לי 500 מגה של הוט ואני מבסוט..

לא מכיר 40 מגה חחח אולי לפני 10 שנה הייתי בזה

תומריקו
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #131 

@oferlaor
·

תודה על התגובה עופר , מדבר על תכנים מנטפליקס או INFUSE ..

תודה .

eldan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #132 

מישהו יודע מתי ייצא לאנדרואיד tv ?? היה לי אפל tv והשלט ממש לא נוח קשה לתפעל איתו . אני אוהב את השלט הרגיל עם הלחצנים . זה פשוט מתסבך אותי השלט אוויר של אפל tv .

mayahaz1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #133 

אני משתמש באפליקציה עם הapple tv 4k שלי.לא מצאתי בcatch up את האופציה של resume וכל תוכנית מתחילה מההתחלה, אפילו אם מקודם צפיתי רק עד קטע מסוים. האם ישנה הגדרה כזו ואני מפספס? תודה

zahipan2
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

נושא שלא נקרא #134 

oferlaor כתב:אין לי מושג באיזה נגן הם משתמשים. יש SDK של מספר רב של DRM שכולם רצים מעל הנגן המובנה של אפל TV.

אין לי דרך כרגע למדוד דיליי, השמועות מדברות על בין 8-30 שניות.
...
אני מתגורר לא רחוק מאצטדיון טרנר. הדיליי ב-YES הוא כ-8 שניות והדיליי ב-STING TV הוא כ-30-40 שניות. בשני המקרים הייתי/עדיין צריך לסגור את החלונות בזמן משחקים של הפועל ב"ש.

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #135 

zahipan2 כתב:
...
...
אני מתגורר לא רחוק מאצטדיון טרנר. הדיליי ב-YES הוא כ-8 שניות והדיליי ב-STING TV הוא כ-30-40 שניות. בשני המקרים הייתי/עדיין צריך לסגור את החלונות בזמן משחקים של הפועל ב"ש.
...
·טוב, זה כבר מקרה מאוד ספציפי.

אני מדבר על השוואה בין השירות המהיר לאיטי ביותר.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”