תגובות למאמר : הקלט יס HD והוט HD בעזרת HAUPPAUGE HD PVR

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
droren (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

תגובות למאמר : הקלט יס HD והוט HD בעזרת HAUPPAUGE HD PVR

נושא שלא נקרא #1 

droren (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אחד המאמרים המקיפים והיפים שראיתי! והמכשיר? מעולה אבל יקר..
Microsoft Regional Director- Windows Media Center

הבלוג שלי - הצצה לחיים של טכנובלוגר

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לירן, תודה על ההשקעה והסקירה, שחיכיתי לאחת כזו כבר הרבה זמן. סקירה מעניינת ומצויינת.
עד שהוט ויס יוציאו ממיר HD מקליט, המוצר בהחלט נראה פתרון מצויין למנויי HD שרוצים הקלטות ויכולות PVR גם מערוצי ה-HD.

יהיה נחמד לשמוע בעתיד חוויות מאינטגרציה של המוצר עם תוכנות מדיה סנטר כמו ה-Sage TV או ה-GBPVR, כולל ה-IR Blaster המובנה.
"החלפתי כבל דיגיטלי ונפתח לי הסאונד"

jpost
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: (~)
נתן תודות: 125 פעמים
קיבל תודות: 201 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

עבור YES HD ניתן להשתמש היום ב Dreambox 800 כ PVR מלא להקלטה באיכות המקורית של השידור בצורה פשוטה מאוד.

בגלל באג בגרסא האחרונה של NEWCS הכרטיס החכם של YES מתחמם מאוד ולכן לא מומלץ להשתמש בו כרגע לזמן ארוך.

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

סקירה מצויינת.

אני סקפטי לגבי השימושיות של המכשיר. אם אכן ממירי HD מקליטים נמצאים בטווח של מספר חודשים נראה לי כל ענין ה PVR דרך המחשב די מיותר...
אני לא מיישם פתרון PVR ב SAGE היום בגלל שנראה לי מסורבל להקמה ולשימוש על ידי בני הבית ובגללשואיכות התמונה נמוכה ביחס ליס מקס (ניסיתי ממיר 3100 שחובר ל PVR150). במכשיר החדש עניין האיכות כנראה נפתר אבל עדיין הפתרון פחות שקוף לעומת ממיר מקליט.
Enjoy the Silence

Itay_Pollak
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
שם מלא: איתי פולק
נתן תודות: 825 פעמים
קיבל תודות: 878 פעמים

אחלה סקירה

נושא שלא נקרא #6 

תודה רבה

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

הבעייה ביס/הוט (HD או לא HD) מקס/מג'יק היא שניתן לצפות בתכנים שלו רק בטלוויזיה המחוברת אליו.
הקלטות של Sage TV ניתנות לצפייה מכל מקום בבית דרך הרשת הביתית, ניתן לצרוב/להעביר לחברים/משפחה, וכו.
"החלפתי כבל דיגיטלי ונפתח לי הסאונד"

dudil
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

משהו לא מובן לי...

נושא שלא נקרא #8 

"בנוסף, וזאת גם רשום בדף שמצורף לערכה ע"י Hauppauge כי במהלך הקלטה, ייתכנו קפיצות בצפייה באמצעות המכשיר, מכיוון שהמכשיר מעדיף להשקיע את מירב המשאבים בהקלטה ולא בשידור."

לפי דרישות המחשב, נראה שהדחיסה נעשית על המחשב ולא במכשיר עצמו, אם כך, מדוע צריכות להיות קפיצות? הרי המכשיר עושה רק CAPTURE ומעביר למחשב לדחיסה ויציאת הטלויזיה היא בעצם LOOP THROUGH? איזה משאבים בדיוק המכשיר צריך?
דודי.

smallville4r
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 85 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

Re: משהו לא מובן לי...

נושא שלא נקרא #9 

dudil כתב:"בנוסף, וזאת גם רשום בדף שמצורף לערכה ע"י Hauppauge כי במהלך הקלטה, ייתכנו קפיצות בצפייה באמצעות המכשיר, מכיוון שהמכשיר מעדיף להשקיע את מירב המשאבים בהקלטה ולא בשידור."

לפי דרישות המחשב, נראה שהדחיסה נעשית על המחשב ולא במכשיר עצמו, אם כך, מדוע צריכות להיות קפיצות? הרי המכשיר עושה רק CAPTURE ומעביר למחשב לדחיסה ויציאת הטלויזיה היא בעצם LOOP THROUGH? איזה משאבים בדיוק המכשיר צריך?
...
הדחיסה נעשית במכשיר, לא במחשב. המחשב הוא המתווך - הוא שומר את ההקלטות (ההקלטה הדחוסה עוברת בזמן אמת למחשב (דרך ה- USB). המחשב הוא הנגן (ניתן להשתמש גם במזרימדיה). אבל ה- loop through נעשה ע"י המכשיר - לא המחשב.

דרישות המחשב מיועדות לפי דעתי בעיקר לניגון ההקלטות... (חוץ ממערכת ההפעלה וחיבור ה- USB שהם חובה בדרישות).

smallville4r
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

OferL כתב:סקירה מצויינת.

אני סקפטי לגבי השימושיות של המכשיר. אם אכן ממירי HD מקליטים נמצאים בטווח של מספר חודשים נראה לי כל ענין ה PVR דרך המחשב די מיותר...
אני לא מיישם פתרון PVR ב SAGE היום בגלל שנראה לי מסורבל להקמה ולשימוש על ידי בני הבית ובגללשואיכות התמונה נמוכה ביחס ליס מקס (ניסיתי ממיר 3100 שחובר ל PVR150). במכשיר החדש עניין האיכות כנראה נפתר אבל עדיין הפתרון פחות שקוף לעומת ממיר מקליט.
...
לכל מכשיר יתרונות וחסרונות:

ל- yesMAX HD יהיה מגבלת הקלטות. אל תצפה ל- HDD שגדול מ- 500GB (וגם זה בסיכוי נמוך). במחשב, תמיד אפשר להוסיף מקום (אם צריך).
yesMAX HD יתומחר גבוה מאוד, אם אתה שואל אותי - הרבה יותר מהמכשיר הזה. הממיר הרגיל עולה יותר מהמכשיר הזה.
מצד שני, yesMAX HD יוכל להקליט 2 תוכניות במקביל כמו היום.

אני קניתי את המכשיר כי הוא פשוט עונה לי על הצרכים - יכולת הקלטה ב- HD - זה פשוט דבר נדיר. המחיר - לא הכי זול. מצד שני, אני לא קונה כל דבר ואם אני מחליט להשקיע במשהו, אז כנראה שיש סיבה לכך.

אני, אישית, לא צופה ממיר HD מקליט מהחברות לפני סוף 2009.

EliHaboosh
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 801 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

סקירה מצויינת

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #12 

(Y) אחלה סקירה !
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

סקירה יוצאת מהכלל (Y)

OferL
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 340 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

smallville4r כתב:

...

ל- yesMAX HD יהיה מגבלת הקלטות. אל תצפה ל- HDD שגדול מ- 500GB (וגם זה בסיכוי נמוך). במחשב, תמיד אפשר להוסיף מקום (אם צריך).
yesMAX HD יתומחר גבוה מאוד, אם אתה שואל אותי - הרבה יותר מהמכשיר הזה. הממיר הרגיל עולה יותר מהמכשיר הזה.

אני קניתי את המכשיר כי הוא פשוט עונה לי על הצרכים - יכולת הקלטה ב- HD - זה פשוט דבר נדיר. המחיר - לא הכי זול. מצד שני, אני לא קונה כל דבר ואם אני מחליט להשקיע במשהו, אז כנראה שיש סיבה לכך.

...
קודם כל תתחדש!
ושנית שוב מחמאות על הסקירה המקצועית.

איך אתה מיישם היום את השימוש במכשיר שקנית? חיברת לשרת SAGE או משהו אחר?
אשמח אם תפרט יותר על צורת העבודה היומיומית איתו ואיך שאר בני הבית מסתדרים.
Enjoy the Silence

smallville4r
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

OferL כתב:
smallville4r כתב:

...

...
קודם כל תתחדש!
ושנית שוב מחמאות על הסקירה המקצועית.

איך אתה מיישם היום את השימוש במכשיר שקנית? חיברת לשרת SAGE או משהו אחר?
אשמח אם תפרט יותר על צורת העבודה היומיומית איתו ואיך שאר בני הבית מסתדרים.
...
תודה רבה :P

אני משתמש בו בצורה הכי פשוטה - הממיר מחובר אליו והמכשיר מחובר למחשב.
אני משתמש בתוכנות המצורפות. לא חיברתי ל- SAGE או משהו כזה כי זה בתשלום נוסף, וסה"כ אני משתמש ב- PVR להקלטות למקרה שאני אפספס את השידורים. אני יודע שרבים רוצים לשמוע על ההתממשקות של המכשיר עם sage-tv אבל בשלב הזה אין לי כוונה להתחבר לזה.

המטרה האמיתית היא להתנתק מלוח השידורים ב- HD, ולא לפספס שום פרק של סדרה שאני רואה ב- HD, כי עד שהסינדיקציה תגיע תחלוף לפחות חצי שנה. ה- SD סתם רוכב על זה.
בשבוע הבא עולה ערוץ yes stars real בשידור יומי ואין סיכוי שאצליח לראות את הישרדות - אז אני אקליט ואצפה כשנוח לי.

שאר בני הבית לא משתמשים. אף אחד בבית אצלי חוץ ממני לא ממש יודע מה זה HD (הם רק רואים, מתלהבים ולא עושים עם זה שום דבר).

אתמול לדוגמא היה לי עומס רב, אז הקלטתי את מחשבות פלילות. נכון, יש שידורים חוזרים אבל אני לא תלוי בהם יותר.

את 2 סרטי המלאכיות של צ'רלי משבוע שעבר לא יצא לי לראות ב- HD, אז הקלטתי ואני אראה אותם אולי בסופ"ש הזה, אם יהיה לי זמן. אם לא היה לי את ה- PVR אז לא הייתי רואה ואז זה לחכות לפעם הבאה ומי יודע אם אז הייתי יכול לראות.

בסיכומו של דבר, המכשיר מהווה תחליף ל- DVR שהיה לי, ל- yesMAX שלא היה לי ואין לי ממש כח לשלם ל- yes עוד כסף, נוסף ל- HD שאני משלם לה היום, ותחליף ל- yesMAX HD שעוד לא קיים ועד שיהיה קיים יחלוף לפי דעתי זמן רב ויעלה המון כסף והתחייבויות שאין לי ממש כח אליהן יותר.

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”